Polecane posty

rofocale7    0

Czy w tym modelu mfa jest coś takiego jak automatyczne przerzucanie półbiegów ? , myślałem że włąśnie te przełączniki mają z tym coś wspólnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ten na górze jest od automatycznej zmiany półbiegów. Wciśnięty w jedną stronę włącza tryb power zmieniający półbiegi przy 2200. Wciśnięty w drugą stronę włącza tryb eko zmieniający półbiegi przy 1700 obr jak dobrze pamiętam. Położenie środkowe to wyłączona funkcja automatyki. Przełącznik na dole to podnośnik góra/dół. Dwa zagłuszone miejsca to włącznik 3 pary gniazd hydrauliki jeśli w tym otworze wmontowany jest dżojstik sterujący elektronicznie gniazdami hydrauliki. Drugiego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten na górze jest od automatycznej zmiany półbiegów. Wciśnięty w jedną stronę włącza tryb power zmieniający półbiegi przy 2200. Wciśnięty w drugą stronę włącza tryb eko zmieniający półbiegi przy 1700 obr jak dobrze pamiętam. Położenie środkowe to wyłączona funkcja automatyki. Przełącznik na dole to podnośnik góra/dół. Dwa zagłuszone miejsca to włącznik 3 pary gniazd hydrauliki jeśli w tym otworze wmontowany jest dżojstik sterujący elektronicznie gniazdami hydrauliki. Drugiego nie pamiętam.

 

Ten przełącznik o którym mówisz że ma 2 tryby power i eko jest tylko wciskany w 2 pozycje to jak włącz/wyłącz . jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zapewne nie masz opcji automatycznej zmiany półbiegów w zależności od obciążenia tylko speedmaching czyli dopasowywanie półbiegu przy zmianie biegów. Czyli np. jedziesz na 1D, wrzucasz 2 a ciągnik sam przełącza na 2B żeby dopasować prędkość jazdy. Tak samo to działa przy redukowaniu biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fendt310
      Witam! Zakładam ten temat, bo z tego co widze jeszcze takiego nie ma, a sądze że przyda się nie tylko mnie, ale też innym nowym użytkownikom manitou. Na wstępie mam kilka przycisków których funkcji za bardzo nie znam. Pomożecie>
       

       

       

    • Przez adam24121998
      Mam pytanie: Chcem kupić MF 3060 i w niektórych są a w nie których są takie przyciski z tyłu obok szyby tylnej po prawej stronie W KABINIE! Niewiem do czego służą. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Kamil103
      Witam,mam pewnie problem a chodzi tu o olej w skrzyni,podnośnik gdy jest zimny olej podnośnik ładnie podnosi lecz gdy po około 40min prac polowych zaczyna coraz gorzej podnosić aż trzeba go gazować aby uniósł agregat z siewnikiem i przypuszczam że chyba pasuje wymienić Olej hydrauliczny bo jak gu kupiłem to tylko w silniku wymieniałem a poprzedni właściciel mówił że nie ma potrzeby wymieniać ale chyba już nadeszła pora,gorzej będzie jak się okaże że i pasuje pompę wymienić.I TU PYTANIE OD CZEGO ZACZĄĆ???
    • Przez dzikijohn
      Niech ktoś się ulituje i napisze do czego służą przyciski 1-6. Wiem że jedna strona od napędu a druga blokada mostu ale prosiłbym szczegółowy opis.
       
      To samo odnośnie hydrauliki.
    • Przez Nathir
      Może ktoś kiedyś kupował i wie gdzie dostanę coś jak to:
      http://int.masseyferguson.com/images/tractors/mf5600feat-3.2.1.jpg
      to jest joystick jakiś w MF 5600.
       
      Niekoniecznie taki, ale chcę wstawić do Case'a dodatkowy joystick z 5 przyciskami.
      Chodzi mi w sumie o sam ten trzpień i przyciski, wychylenia nie są mi potrzebne.
      Chcę zamontować w taki sposób, żeby przy uprawie wszystko było pod ręką, bo teraz przed nawrotami przyciski od biegów mam tu, a przyciski od podnośnika w innym miejscu i na wybojach trochę to niewygodne.
       
      Znajduję jakieś joysticki, ale wszystko powyżej 500zł, a szukam tylko kawałka plastiku z pięcioma przyciskami, żeby był w miarę wygodny. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj