Polecane posty

DJBOMBA12    12

Czesc Mam kilka pytan zwiazanych z tym oto własnie modelem Lamborgini oto i one.

-Jaki ma silnik (ilosc cylindrów)??

-Ile pali na 1 Ha orki??

-Jaka jest Awaryjnosc???

-Ceny czesci??

-i ceny takiego ciagnika uzywanego???

Wiec i to wszstkie pytania zwiazane z tym cigniczkiem;)

Noto miłego pisania zycze i pozdrawaim;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
to na jaki areał

25 ha głownie bedzie służył do kopana buraków cukrowych Ziemnaków czasami jakis transpor i jak by był tur to i prace z turem i jeszcze inne prace;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

silnik ma 3 cyl. Te starsze modele mają silniki chłodzone powietrzem a te nowsze (nie wiem od którego roku) mają silniki chłodzone płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
A dlaczego właśnie Lampo 55W, a nie np. Lampo 70W...??? ;)

70 W troszke zaduzy ;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

wymiary to one mają prawie identyczne


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
wymiary to one mają prawie identyczne

To wiem ale 70 ma 70 KM;););)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Pewnie, że weź 70w na 25h to troszeczkę za mały, no chyba, że masz większy, a ten to pomocniczy ma być, ale nawet na pomocniczy łyknął bym 70w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Tam gdzie obecnie studiuję mają lampo 55W. Używany do odśnieżania, koszenia parku i zworzenia liści na jesieni. Szczerze mówiąc, to po pierwsze wydaje mi się bardzo niewielki jak na swoja moc ( w porównaniu np. do c-360), a po drugie straaasznie głośno skrzynia w nim wyje, nawet na niskich biegach. Co wydaje mi się zabawne - pomimo tego, że ciągnik ma już ponad 2 lata, to jeszcze nie zdążyli go chociaż trochę ubrudzić. Miasto to na pewno nie naturalne środowisko dla ciągnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

^ Ale chodzi Ci o którego. 55W czy 70 W?

|

|

|

|

|


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
^ Ale chodzi Ci o którego. 55W czy 70 W?

|

|

|

|

|

Mozecie odpowiedziec i na te dwa:)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0

W tym roku ponoć miały wyjść nowe modele Lampo i Rollera. Wiecie coś na ten temat?

Mnie też interesuje 55-ka, jak dostanę premię to sobie kupię ;)

Do uprawy warzyw wydaje się idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Coś mi się zdaje, że to nie prawda ponieważ Lampo i Rollera już nie produkują a za nie weszły nowe modele więc po co mieli by wracać do starych modeli? ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

oj Olik Olik, znowu kręcisz... ;) na zachodzie były modele bliźniacze R2 i Dorado i teraz te modele są dostepne w polsce zamiast Lampo/Roller, wyposażenie mają jak w DF Agroplus.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A Ty znowu się musisz czepiać ;) hehe...i tu Cię mam ;) On(@StanPiter) napisał, że będzie nowy Lampo i Roller a Ty piszesz o Dorado, R2 i Agroplusie :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0
na zachodzie były modele bliźniacze R2 i Dorado i teraz te modele są dostepne w polsce zamiast Lampo/Roller, wyposażenie mają jak w DF Agroplus.

 

Tego nie wiedziałem! Na polskich stronach internetowych Lambo i Same są jeszcze Lampo i Rollery! Z R2 i Dorado sie jeszcze nie spotkałem!

Niedawno dostałem maila od przedstawiciela Same, że Roller 55 kosztuje 98tyś i dostępny jest w ciągu 2 tygodni, ale to pewnie resztki z rocznika 2007!

 

Mozna gdzieś w sieci zobaczyć tego Dorado?

 

Edit: Już znalazłem: http://www.samedeutz-fahr.com/lamborghini/range.php?rng=27

Wiecie ile kosztuje?

 

Ciekawe, że R2 wygląda tak samo jak Lampo (tłumik!), ale już Dorado tak jak DF Agroplus http://www.samedeutz-fahr.com/same/range.php?rng=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

akurat wygląd w nich można zmieniać :huh: w standardzie te ciągniki nie będą się różnic od starego Lampo ale w opcji jest kabina ze szkalnym szyberdachem i tłumnikiem z boku.

 

ja bym brał 70W ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0

Mnie wystarczy 55W albo ten R2 56. Jak się przesiądę z c-330 to i tak poczuje różnicę :huh: a zawsze to parę tysięcy taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj