Polecane posty

pioter    46

no z C330 to może i wystarczy, bo jak z C360 to raczej za mało... :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a ja bym brał case jx 60 lub nt td60d 59km cena 95 tyś a ciągnik większy ciężejszy na większych kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0
a ja bym brał case jx 60 lub nt td60d 59km cena 95 tyś a ciągnik większy ciężejszy na większych kołach

We wczesnej uprawie warzyw to akurat lepszy jest lżejszy! Jak wjadę w lutym lub marcu w ścieżki do uprawy miedzy tunelami foliowymi to nie chciałbym sie utopić :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Koledzy mam pytanie .Trafia mi się kupno ciągnika-napis na masce to - Lampo 50- , z rocznika 2002 .Chłodzony jest powietrzem.

Proszę o podpowiedż mi czym się różni on od Lampo 55. bo nie moge dopasować go do typów na stronie- Lamorghini konedata

Do której wersji go podpasowć .A może jest b. mała różnica o której ja nie wiem.W jakich latach była produkcja. Jeżeli ktos mógłby mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedz za co z góry dzIękuję i pozdrawiam.Na rejestracji ma wpisane marka 564.50 vt

Co oznacza to vt .Możecie też dodać coś o lampo 60 jak ktoś ma takiego, ale najbardzej chodzi mi o różnice Lampo 50 a 55W. A co oznacza

literka W. i z jakich roczników one są.

Edytowano przez krzysiek24m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

z tego co się oriętuję w ma silnik chłodzony cieczą blokada napęd i wałek włączany przyciskami ja mam lampo 70w z 2006 roku ma zrobione 5 tys. godzin i chodzi jak burza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

No dzięki za twą podpowiedż. Natomist jak by ktoś więcej dodał na mój wcześniejszy post to bardzo proszę.Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLampo    0

Lampo 50 z 2002r to super ciągnik. Podnośnik i przedni napęd włączane mechanicznie, szybka skrzynia z rewersem. Silnik 3 cylindrowy chłodzony powietrzem nawet w największe upały nie ma problemów z chłodzeniem, nagrzewnica jest elektryczna więc ciepło w kabinie robi się od razu, a nie dopiero jak się płyn rozgrzeje. Świeca żarowa sprawia, że nie ma problemów z rozruchem w zimę. Ciągnik pali ok 3l na godzinę pracy (licznik jest w godzinach nie motogodzinach). Ciągnik ma niski prześwit, ale jest raczej niezatapialny na standardowych szerokich oponach Pirelli. Jedyny minus to wydech z boku pod kabiną, ale widział kiedyś egzemplarz z przespawanym do góry. Z forów wynika, że psuje się sprzęgło, poza tym raczej wszystko w porządku. Bogatsze wersje miały 6 wyjść hydrauliki i wałek 640 eko. 2002 rok poniżej 4000h przebiegu wart blisko 60tys.zł

 

Lampo 50 - chłodzony powietrzem, skrzynia 2x4 rewers, przedni napęd, WOM i podnośnik sterowane mechanicznie

Lampo 55w - chłodzony cieczą, skrzynia 2x5

Edytowano przez ELLampo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

No dzięki ELLampo już coś więcej wiem.Mam jeszce pytanie jak wchodzę w historie na stronę- Lamborghini konedata-

to nie mogę nigdzie znależć wersji -Lamborghini Lampo 50 chłodzony powietrzem.W jakich latach one wychodziły?

Może to była krótka wersja.Czy Lampo 50 były też chłodzone wodą? .Natomiast Lampo 55W to znajduje wszędzie na stronach.

Proszę o dalsze wyczerpujące odpowiedzi o nich. Bardzo mi na tym zależy.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLampo    0

 

Według mnie (nie są to pewne dane tylko moje spostrzeżenia) Lampo 50 60 70 były produkowane w latach 2000-2004. W 2005-2009 robili 55W i 70W. Roczniki 2000 i 2001 miały kolor kości słoniowej, a od 2002r robili je w kolorze srebrnym. Nic mi nie wiadomo, aby różniły się czymś więcej niż kolorem. Nie wiem jak starsze modele lub 55W, ale te srebrne 2002r montowane były w Polsce pod Lublinem więc może lamborghini dlatego się nimi nie chwali, może to jakaś licencja albo coś. Jak szukałem o nim informacji też nie było łatwo, na szczęście kupiłem i nie żałuję.

 

 

 

Szukając informacji na temat Lampo 50 poczytaj też o bliźniaku czyli Same Roller 50.

 

 

Edytowano przez ELLampo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj