Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
roman05

Prasoowijarka Welger Rp 220 profi Gewitech

Polecane posty

roman05    9

Witam

Czy jest ktoś na forum kto posiada prasoowijarkę Welger rp220 profi gewitech (nie jest to double action) Mam problem z komputerem owijarki chciałbym się coś poradzić właściciela takiej prasy.

post-30877-0-72155700-1394379366_thumb.jpg

roman05    9

Nawet bardzo dobra firma i komputer welgera od samej prasy działa dobrze ale jest też drugi komputer od owijarki firmy gewitech i jest z nim problem

Wiadomość z agroFakt.pl

gajny    2

udało się ogarnąć temat ? jaki był problem ? posiadam kombinacje jd 575 z taką samą owijarką gewitech.

roman05    9

Zrobiłem drugi "komputer" i działa w miarę dobrze. Problem był taki że nie działał komputer tylko wyświetlały się gwiazdki.

Edytowano przez roman05

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez merkator50
      Znalazłem w idealnym stanie belarke welger rp 12 i mam kilka pytań ,a mianowicie czy trzeba słeme belować z rosą kiedy jest jeszcze wilgotna ,bo jeśli jest sucha w południe to utknie w komorze i czy wąski podbierak to problem w belowaniu ,a jak z jej awaryjnością.Proszę o odpowiedzi
    • Przez emil902
      Witam mam problem z ta prasa. Wydaje mi sie ze widelki w podbieraczu za szybko sie chowaja.
      Sloma zostaje wepchnieta do polowy podbieracza tam widelki sie chowaja i nie ma co jej przepchnac na pasy, podbieracz sie zapycha. Nie znalazlem zadnej regulacji tych widelek wiec nie wiem czy to od nich zalezy czy problem jest gdzie indziej. Dodam ze jak juz zlapie pierwsza slome na pasy to wszystko idzie dobrze az do konca, ale ciezko jest zaczac balota bo pierwsza sloma zapycha sie juz w podbieraczu
    • Przez ukaszNikonowicz
      Witam. Od pewnego czasu mam problem z podawaniem przez prasę siatki do komory. prasa współpracuje z sterownikiem balercontrol. W upalne dni podczas wciśnięcia przycisku do podawania siatki sterownik się wyłącza a pracować trzeba na trybie awaryjnym podawania siatki. nie ma żadnego problemu gdy prasa pracuje w dni chłodniejsze. Dodam jeszcze że podczas gdy sterownik wyłącza się widać że rolka z siatką troszkę się obróci ale wygląda to tak jak by brakowało mocy dla silniczka który nią obraca. Orientuje się ktoś co to moze być?
    • Przez MichaFitt
      Witam wszystkich serdecznie . Mam taki problem że moja prasa w tym sezonie zaaczęla szwankować konkretnie chodzi o to ze przestala wiazac z jednej strony . Sytuacja wyglada tak ze podczas prasowania w momencie robienia supła nie zawsze zlapie 2 koncowki sznurka ten palec co potem przytrzymuje i wtedy paczka jest rozwiazana . Jak zlapie dwie koncowki to wszystko gra . Dodam ze koncowki te sa strasznie krotkie . Prosze o pomoc jak to wyregulowac ktore sroby do tego sluza . Dzieki za pomoc
    • Przez Kamykkadze
      Witam, podczas poszukiwania nowej prasy rolującej nie mogłem nie sprawdzić oferty firmy Lely. Znalazłem na ich stronie prasę RP202 Specjal, piszą iż ma niewielkie zapotrzebowanie na moc(ok 50km), fakt nie posiada zespołu tnącego. Mimo to nie jestem pewien czy mój 65konny ciągnik będzie mógł z nią w optymalny sposób pracować. Piszę do użytkowników tego modelu pras jakie są wasze opinie co do zapotrzebowania na moc, czy warto się nią zainteresować, czy dać sobie spokuj i kupić np. sipmę(cena nie ma znaczenia).
      Pozdrawiam!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.