Skocz do zawartości

Polecane posty

Pavllik    0

Witam zrobiłem analizę gleby i chce trochę pozamawiać brakujących nawozów. Proszę o pomoc jak obliczyć albo przeliczyć czysty azot na mg/dm który mam w analizie ?

W razie gdyby nie było napisane jasno, jeżeli np. na analizie gleby mam N-NO3 30g/dm gleby, to ile czystego składnika potrzebuje wnieść żeby podnieść tą wartość do 100mg/dm3?

lew908    207

a nie miałeś opcji żeby oni ci wyliczyli ile czego musisz dać aby było dobrze ? U nas takie coś jest i nie musisz nic liczyc tylko kupić dany produkt i siac :P

ksys    2

Na ile wiarygodne są badania gleby na wiosnę gdy jest zasiana np. pszenica ozima i było sypnięte pod korzeń 300 kg polifoski ?

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    207

Wiarygodnośc jest normalna czemu miało by być coś nie dobrze zrobione ?

zetorek7211    0

orientuje się ktoś gdzie mogę dać próbki do analizy gleby ? mieszkam w Wieruszowie woj łódzkie, 60km od Sieradza 100 od Wrocławia i łodzi .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez napaleniec93
      witam

Tydzień temu zaorałem pole pod kukurydze lecz nie pryskałem tego pola od chwastów i strasznie było zachwaszczone a zaorane skiby pozostaly w rulonach^^ (niewiem jak to nazwac ) i po zwłóczeniu strasznie nawyciągało sie tego zielska. Co z tym zrobic ?
    • Przez Alpha
      Witam wszystkich użytkowników Agrofoto. problemem z którym borykam się od roku są zatkane dreny na sąsiedniej działce(należy do sąsiada który wydzierżawia to pole typkowi z innej wioski)wskutek czego zalewa mi pole ,a właściciel tej działki nie chce usunąć niedrożności.Czy macie jakieś pomysły ?.
    • Przez bubel500
      Witam. Powiedzcie jak u was wygląda wiosna? U nas w podlaskim na polach jeszcze ponad metr śniegu, nie widać prawie bel które stoją na polu, wczoraj nie mogłem zawrócić się na polu, ledwo wyjechałem C-360 i to ma być wiosna? Prędko w pole się nie wyjdzie
      Pozdrawiam
    • Przez malouda15
      U mnie narazie zasiali jęczmień
    • Przez malouda15
      Ja mam do siania 3 ha mieszanki oraz buraki 4 ha i ziemniaki do sadzenia 3 ha i pszenice siejemy 4 ha