Polecane posty

szymon21137    5

Witam !

Interesuje mnie ciągnik w przedziale mocy od 120 km do 140 km i cenie maks 70-80 tys.

Co proponujecie ? :D

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzyKama    0

Kuzyn szuka w tej chwili ciągnika z turem o mocy między 60 a 90 koni, cenowo plus minus 60tysi, i problem jest coś znaleźć... Albo wypracowany albo drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon21137    5

w tuże sprawuje się super ale jest trochę słaby a chcemy kupić agregat siewny talerzowy i pługi większe i td-tka będzie raczej pomocnicza razem z t4.65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

proponuje jakiegoś case z serii MX np 130 lub 150 w cenie powinienes sie wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

A ja proponuje zetora 12245-16245 za taką cene znajdziesz coś w bd stanie.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za taką kasę kupisz spokojnie renault ares gdzieś koło 2000r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

Za taką kasę kupisz spokojnie renault ares gdzieś koło 2000r

 

Bardzo dobra propozycja. Nie jestem obiektywny bo mam Aresa :) Nigdy nie byłem przekonany do Renault do póki nie wsiadłem. Przejechałem się i zakochałem. Więc proponuję pojeździć i kupić taki jak Ci pasuje :) Mój ojciec ma NH T6050 i pomimo że jest nowy bardzo mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzyKama    0

w tuże sprawuje się super ale jest trochę słaby a chcemy kupić agregat siewny talerzowy i pługi większe i td-tka będzie raczej pomocnicza razem z t4.65

Jaka by kosztował wgl NH , jaki przebieg? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Tak czytam te komentarze i patrze na wasze avatary to polecacie to co macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

Mamy i znamy dlatego polecamy. Jaki sens polecać sprzęt którego się nie zna? :P Jeśli ktoś lubi bić pianę to proszę bardzo :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra polece Ci Fendta może być 936 ??? a nie co tam 939 a masz bo jest mega za***iscie drogi podobno wygodny posiada w ch.. bajerów ktorych nie bedziesz potrafil wymienic a co dopiero uzywac no i nie wiem co jeszcze hmmmm..... Co takich oczekujesz odpowiedzi proszę bardzo zaraz bedzie władek ciapek i cała gama. Przestaję się udzielać na tym forum idiotyczne się robi co mamy ci polecac cos o czym tylko slyszelismy widzielismy kilometr w polu ??? kasuje profil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj