Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
MajsterMarian

Produkuja jeszcze ciagniki Renault ?

Polecane posty

AgroTuning    6

Nie produkują, Claas w 2003 roku wykupił 51% udziałów a w 2008 roku 100%. Ja mam Renault z 2003, z tego co wiem od 2004 już były jako Claas. Ciekawostką jest to że Renault Agriculture współpracował z Masseyem stąd tyle podzespołów mają wspólnych :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie skrzynie biegów, tylne mosty ładowali od MF

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    631

mozna powiedziec ze produkuja pod nazwa Class

w 04r szly chyba jeszcze jakies sadowki jako renault

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

AgroTuning    6

W Claasie Aresie z 2010 roku na niektórych plastikach od wewnątrz jest napisane Renault :)

izydor6280    631

zapasy z magazynow :lol:

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

michal7536    7

Ale Claas Ares to praktycznie to samo co Renault Ares, katalog części mam od claasa aresa i praktycznie wszystko takie samo jest.

AgroTuning    6

Ale Claas Ares to praktycznie to samo co Renault Ares, katalog części mam od claasa aresa i praktycznie wszystko takie samo jest.

Tak ale tylko w tych seriach numerowanych jak w Renault. W nowszych były już spore zmiany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matigg
      Witam. Mam problem z hydrauliką w aresie 715. Po rozgrzaniu się oleju i użyciu jakiejkolwiek hydrauliki wyświetla kontrolkę od niskiego ciśnienia oleju w skrzyni. Mierzyłem ciśnienie na zimnym dochodziło prawie do 200 bar, na rozgrzanym oleju może o 5  mniej ale momentalnie tylko nabiło ciśnienie i wszystka hydraulika przestała działać jak by ją coś odcięło  i po chwili zapalała się kontrolka od ciśnienia. Do tego na zimnym czy na ciepłym trzeba dodać trochę gazu aby kierownica dobrze działała. Macie jakieś pomysły ? 
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez toreto
      Witam. Mam problem z renowka ostatnio otóż grzeje mi się. Fakt są upały ale czy to normalne żeby przy prasowaniu bądź lekkim, na prawde bardzo plytkim podrzucaniu scierniska agregatem podorywkowym grzal sie ? Nie katuje ciagnika, ma obciązenie wiadomo jak to przy zbijaniu beli czy pracy z agregatem ale nie dymi. Wskazówka dochodzi do czerwonego pola i zaczynają pikac kontrolki st op. Płyn w chłodnicy jest i żadnych wycieków. Termostat zaczynałby szwankowac? I pytanie jeszcze jeśli dochodzi do czerwonego to ile wtedy faktycznie stopni ma płyn?  Dopiero 90? Czy więcej?
    • Przez Adi118
      Mam problem ze wspomaganiem w moim Aresie 556rz, przy skręcaniu na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica, zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Problem się nasila kiedy olej jest rozgrzany i czasem nie pomaga nawet trzymanie wysokich obrotów. Sprawdzałem ciśnienie na pompie hydraulicznej i jest ok. Czy przyczyną moich problemów może być orbitrol? Czy w tym modelu jest dodatkowa pompa od wspomagania? Może ktoś ma inne pomysły co może być nie tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.