Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MajsterMarian

Produkuja jeszcze ciagniki Renault ?

Polecane posty

AgroTuning    5

Nie produkują, Claas w 2003 roku wykupił 51% udziałów a w 2008 roku 100%. Ja mam Renault z 2003, z tego co wiem od 2004 już były jako Claas. Ciekawostką jest to że Renault Agriculture współpracował z Masseyem stąd tyle podzespołów mają wspólnych :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie skrzynie biegów, tylne mosty ładowali od MF

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    531

mozna powiedziec ze produkuja pod nazwa Class

w 04r szly chyba jeszcze jakies sadowki jako renault

Polska B

michal7536    7

Ale Claas Ares to praktycznie to samo co Renault Ares, katalog części mam od claasa aresa i praktycznie wszystko takie samo jest.

AgroTuning    5

Ale Claas Ares to praktycznie to samo co Renault Ares, katalog części mam od claasa aresa i praktycznie wszystko takie samo jest.

Tak ale tylko w tych seriach numerowanych jak w Renault. W nowszych były już spore zmiany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rolnik_na_renowce
      mam do sprzedania dwa takie ciągniki. daję link d ogłoszenia na olx  https://www.olx.pl/oferta/renault-103-14-ts-89r-16x16-renault-103-54-91r-case-1394-hydroshift-CID757-IDrk7OH.html
    • Przez Białson
      Witam, zamierzam kupić traktor Renault 95-14 i potrzebuje opini oraz informacji o tej maszynce. Prosiłbym o podanie opini w komentarzach ewentualnie zostawienie nr telefonu w wiadomości do mnie w celu kontaktu i uzyskania informacji. Zainteresowała mnie skrzynia biegów podobno są 3 biegi na reduktorze (pełzający, Terenowy, Szosowy). Prosze o więcej informacji na ten temat.
    • Przez Kolo12
      Witam, mam taki problem moja Renaulta dymi na biało taki gesty biały dym pojawia się on zaraz po za kręcenia rozrusznikiem, uprzedzam pytanie płyny chłodniczy w normie. Ten dym pojawia się na wolnych obrotach i podczas schodzenia z obrotów)(odpuszczenie gazu). Moje podejrzenia padły na lejace wtryski idąc tym tokiem myślenia wtryski są zrobione i dym jest dalej może mniejszy ale jest. Paliwo dobrej jakości. Tu moje pytanie gdzie szukać przyczyn może zawory są zle wyregulowane i się nie domykaja. Bo już nic nie przychodzi mi do głowy moc silnika jest w normie. 
    • Przez Patryk212
      Witam zna ktoś długość, szerokość i wysokość tych modeli?
    • Przez kar0711
      Witam. Czy na 20 h Renia 155 nie jest za duża.