Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariuszbrzeski

deutz fahr dx 3.65

Polecane posty

Witam poszukuje szyby lewe dzwi do deutza uzywana lub nowa do tego modelu szukalem i jezdzilem ale nie mogłem znalezc jezeli ktos ma posiada to prosze odpisac ?!

max696    8

No tak ale te linki co mi pokazales to te szyby nie pasuja do mojego deutza mam dx 3 65 ale nie wiem jakies mam szersza te szybe i dziura na dole jest po srodku a tam jest blizej kola dzwonilem do kolesia ma duzo szyb do mojego modelu ale wszystkie nie pasuja i mowil ze nie znajdzie ze mam dziwnego deutza :(

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej300    0

W tym ciągniku były dwa rodzaje kabin, jeżeli piszesz że jest dziura po środku to ta szyba jest prawdopodobnie dzielona czyli lewa górna i lewa dolna, jeżeli tak jest to takie szyby kosztują u mnie: lewa dolna 567zł wymiary szer góra 770mm, szer dół: 325mm, wys 825mmpost-91915-0-31955500-1394816515.jpg

Edytowano przez andrzej300

andrzej300    0

To troche dziwne to co piszesz, w katalogu mam jeszcze do tej drugiej kainy taką szybę:post-91915-0-28944900-1394882765.jpg

Jeżeli chodzi o ceny to przyciemniana zielona 1300zł

Edytowano przez andrzej300

Zdjecie nie za wyraźne ale widac wymiary sprawdzane na szybko moze tam w mm sie pomylilem moze i na 1 cm ale to tak wlasnie ta szyba wygladac ma jaka poszukukuje

post-47752-0-28323000-1395306805_thumb.jpg

Edytowano przez Mariuszbrzeski

andrzej300    0

No to widać jest ta szyba którą podałem powyżej, a te +/-5mm jest granica Twojego błędu pomiaru.

Taka szyba tak jak pisałem powyżej kosztuje u nas 1300zł /przyciemniana zielona

lub o dziwo przejrzysta jest droższa 1480zł

Towar pod zamówienie z magazynu z Niemiec, 3-5 dni roboczych.

Jeżeli byłbyś zainteresowany zakupem, możesz podać tel. zadzwonię lub mogę podać swój na PW

no cena jest droga moim zdaniem.kolega kupywał do df 4.70 w czesciach zamiennych w takim sklepie blisko mnie i kupil za 700 . Byłem w tym sklepie i nowa do mojego by kosztowała tez cos kolo tego lecz nie maja tej szyby na stanie i tam gdzie zamawiaja tez jej nie ma czyli jeszcze pojezdze popytam poszukam jak nic nie znajde tanszego lub cos to sie odezwe do cb

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez dominikl95
      Witam chciałbym kupic ciągnik d7206 moglby sie ktoś wypowiedzieć na jego temat.Jak chodzą silniki podnośnik i w ogóle czekam na odpowiedź☺
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią!