Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariuszbrzeski

deutz fahr dx 3.65

Polecane posty

Witam poszukuje szyby lewe dzwi do deutza uzywana lub nowa do tego modelu szukalem i jezdzilem ale nie mogłem znalezc jezeli ktos ma posiada to prosze odpisac ?!

max696    8

No tak ale te linki co mi pokazales to te szyby nie pasuja do mojego deutza mam dx 3 65 ale nie wiem jakies mam szersza te szybe i dziura na dole jest po srodku a tam jest blizej kola dzwonilem do kolesia ma duzo szyb do mojego modelu ale wszystkie nie pasuja i mowil ze nie znajdzie ze mam dziwnego deutza :(

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej300    0
(edytowany)

W tym ciągniku były dwa rodzaje kabin, jeżeli piszesz że jest dziura po środku to ta szyba jest prawdopodobnie dzielona czyli lewa górna i lewa dolna, jeżeli tak jest to takie szyby kosztują u mnie: lewa dolna 567zł wymiary szer góra 770mm, szer dół: 325mm, wys 825mmpost-91915-0-31955500-1394816515.jpg

Edytowano przez andrzej300

Nie ona nie jest dzielona ona jest cala czyli pewnie mam te druga kabine i tam co pisze u cb 770 czyli 77 cm to u mnie jest kolo 85 cm

andrzej300    0
(edytowany)

To troche dziwne to co piszesz, w katalogu mam jeszcze do tej drugiej kainy taką szybę:post-91915-0-28944900-1394882765.jpg

Jeżeli chodzi o ceny to przyciemniana zielona 1300zł

Edytowano przez andrzej300

(edytowany)

Zdjecie nie za wyraźne ale widac wymiary sprawdzane na szybko moze tam w mm sie pomylilem moze i na 1 cm ale to tak wlasnie ta szyba wygladac ma jaka poszukukuje

post-47752-0-28323000-1395306805_thumb.jpg

Edytowano przez Mariuszbrzeski

andrzej300    0

No to widać jest ta szyba którą podałem powyżej, a te +/-5mm jest granica Twojego błędu pomiaru.

Taka szyba tak jak pisałem powyżej kosztuje u nas 1300zł /przyciemniana zielona

lub o dziwo przejrzysta jest droższa 1480zł

Towar pod zamówienie z magazynu z Niemiec, 3-5 dni roboczych.

Jeżeli byłbyś zainteresowany zakupem, możesz podać tel. zadzwonię lub mogę podać swój na PW

no cena jest droga moim zdaniem.kolega kupywał do df 4.70 w czesciach zamiennych w takim sklepie blisko mnie i kupil za 700 . Byłem w tym sklepie i nowa do mojego by kosztowała tez cos kolo tego lecz nie maja tej szyby na stanie i tam gdzie zamawiaja tez jej nie ma czyli jeszcze pojezdze popytam poszukam jak nic nie znajde tanszego lub cos to sie odezwe do cb

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez NakaHead
      Witam jak w temacie mam pytanie odnośnie zamienników do skrzyni z traktora jakim jest deutz d6206  dokładnie chodzi mi o "przesówke reduktora " są inne modele z tą samą skrzynią ? dziękuje z pomoc
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Jestem posiadaczem Deutza Agroplusa 100. Mam pytanie do wszystkich, a dokładnie posiadam w nim 4 pary wyjść hydraulicznych kolejno od lewej (żółta, niebieska, zielona i czerwona). Chciałbym się dowiedzieć czy np: na żółtej jest mały przepływ oleju, na niebieskiej większy, na zielonej jeszcze większy, a na czerwonej największy przepływ. Istnieje takie coś czy regulacja jest gdzie indziej? Pytam ponieważ nie posiadam książki do niego, a chciałbym wiedzieć. Pozdrawiam
    • Przez Deutz234adam
      Witam , mam problem z  hamulcem w agrotronie 100. a mianowicie podczas ruszania blokuje się tylne lewe kolo  a takze podczas jazdy pulsacyjnie samo hamuje . może miał ktoś podobny problem.

• Przez KAbi12
      Witam mam problem potrzebuje zdjecia mechanizmu załączajacego owijenie siatka w szczegolnosci tego paska ktory napedza walek
    • Przez emergency12
      Witam. Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika, takiego jak w temacie. Może są na forum użytkownicy takiego ciągnika. Jeśli tak to prosiłbym o opinie na jego temat
      pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.