rotor32

Nowa kabina dla 8014h-10014h

Polecane posty

rotor32    67

Dla Ursusów z serii h wreszcie dali normalne kabiny. Ja jestem zachwycony nowym wyglądem.

Piszcie kto będzie na targach agrotech 2014 jak i czy zmieniła się cena.

7202078e-9c6f-4c4d-8cm0uvp.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

cucek    1

ciekawy ciekawy...jak ktoś będzie w kielcach to niech zrobi kilka fotek seri h z nową kabiną wnętrze itd. ja niestety nie dotrę... :unsure:

OKEY    154

Ktoś wstawił filmik i to nie jest seria H tylko 11054

mekiss    28

wyraznie na masce i na kabinie widac 10014h , takze chyba nie masz racji ,ale pewnosc bedziemy mieli ,kiedy pojawi sie wiecej fotek

OKEY    154

Faktycznie w przybliżeniu moze to być 10014H . czyli z wygladu oba modele mogą byc takie same .

weasprox    17

To jest 10014H byłem, widziałem !!! :D Wnętrze też troche zmienione ale to głównie prawy panel ;)

st220    13

Dużo ładniejsza niż ta stara która wygląda tak jak by Chuck Norris z półobrotu zasadził kopa od przodu.

SW400kruger    41

Tylko ciekawe kiedy będzie mozna go kupic z tą nową kabiną. Pasowało by zeby w następnym roku, bo przymierzam sie do zakupu 10014H i jak narazie zaden dealer nie potrafi określić terminu dostępnosci traktora z tą kabiną. A ta siwa turecka kojarzy mi się ze starą blaszaną jaką kiedyś miałem w C-360, bądz sąsiad w Belarusie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrycjaFrelek
      Witam. 
      Spada mi ciśnienie w ciągniku ursus 914 z 4 na 2.8 przy 1600 obrotach 
      Czy ktoś miał podobnie ? Co może być przyczyną ?
      Z góry dziękuję 😉
    • Przez Halex
      Podczas Orki przy przełączeniu dźwigni na pozycję żółw ciągnik staje i wydaje takie "miauczenie" ze skrzyni, ponadto przedni napęd bardzo słabo działa tylko jak ma lekko. Spotkał się ktoś z tym? Przyczyna może być mikropompka w skrzyni pośredniej ? 
    • Przez grzechu_master
      Witam,
      Od jakiegoś czasu walczę w problemem w moim Urusie 1934 (2007r). Mianowicie pod dużym obciążeniem podnośnika pojawiają się problemy z rozdzielaczem EHR Bosch. Po przełączeniu w skrajne położenie ( podnoszenie lub opuszczanie) potrafi się zaciąć. Objawia się to tym, że nie ma płynnej regulacji wysokości (na maksa podnosi i nie chce opuścić lub opuści i nie chce podnieść). Wymieniłem czujnik wysokości podnośnika ale też nie mam pewności czy on działa jak trzeba. Zachowuje się czasami jakby nie odczytywał odpowiedniego napięcia i nie przekazywał do sterownika. Dodatkowo jak już
      rozdzielacz się zatnie to jedynym rozwiązaniem jest ręczne przesunięcie suwaka w rozdzielaczu ( na cewkach są odpowiednie popychacze).
      Może ktoś z Was miał taki problem. Jeśli jest to możliwe może ktoś ma taki ciągnik i jest w stanie przesłać mi zdjęcia całej instalacji hydraulicznej przy rozdzielaczu. Proszę o pomoc.
    • Przez PrzemuJadewski
      Witam. 
      Mam problem ze złożeniem zwolnicy w Ursus C385. Wiem że się składa tak jak się rozbiera ale właśnie mam z tym problem. Problem jest z założeniem pokrywy zwolnicy do tylnego mostu, brakuje 0,5cm do końca a nie chce skręcać żeby niczego w środku nie zerwać. Jeśli ktoś wie co może być to proszę o pomoc. Pozdrawiam. 
    • Przez Jurasik
      Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
      Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów 
      Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają 
      Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać 
      To z góry dziękuję  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.