piech

renault ceres 85 jakies info

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piech    0

witam potrzeboje info jakie oleje do reni ceres 85 i ile.a i jest taki problem gdy podniose tura do samej gory to leci olej z silownikow bo tam sa takie male dziurki ale czy to tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Ja w swoim ceresie silnik mam zalany TURDUS-em (ok. 7-8l), w skrzyni Agrol U(ok. 70l), co do tura to raczej nie powinno tak się dziać, może uszczelniacze puściły..

 

Ps. Wiem, że odpowiedziałem kilka razy, ale internet mi zmuliło , a potem wyrzuciło post kilka razy, byłbym wdzięczny gdyby moderator to naprawił, bo sam nie mogę ich usunąć przynajmniej nie potrafię, pozdrawiam

Edytowano przez Lukas2909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Ja w swoim ceresie silnik mam zalany TURDUS-em (ok. 7-8l), w skrzyni Agrol U(ok. 70l), co do tura to raczej nie powinno tak się dziać, może uszczelniacze puściły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Ja w swoim ceresie silnik mam zalany TURDUS-em (ok. 7-8l), w skrzyni Agrol U(ok. 70l), co do tura to raczej nie powinno tak się dziać, może uszczelniacze puściły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

po pierwsze temat o plynach masz przyklejony, wiec po co ten ?

po drogie agrol do skrzyni na wlasne ryzyko


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

po pierwsze temat o plynach masz przyklejony, wiec po co ten ?

po drogie agrol do skrzyni na wlasne ryzyko

 

Dokładnie, w Polsce pokutuje mit że w Masseyach skrzynie siadają. Jak Niemiec lub Belg zalewali go dobrym olejem po czym Polak zalał Agrolem lub Hipolem to na miłość boską jakim prawem ma to działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

temat moze i przyklejony ale niemoge go znalesc a jak nie agrol to jaki a i czy turdus to dobry olej do reni

Edytowano przez piech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

skrzynia 10w30, jakis Fuchs, Mobil czy cos podobnego


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

o takie info to ok dzieki panowie a wiecie ile wchodzi do skrzyni a do przedniego mosu jaki olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

witam potrzeboje info jakie oleje do reni ceres 85 i ile.a i jest taki problem gdy podniose tura do samej gory to leci olej z silownikow bo tam sa takie male dziurki ale czy to tak ma byc

 

Jakie oleje? ... Panowie, czy nikt nie potrafi wpisać w przeglądarkę "oleje ceres 85"? Czy to takie trudne?

Co do tura zrób jakieś zdjęcie, żeby nie wróżyć z fusów. :) Nigdy się z tym nie spotkałem, ale mógł to ktoś z jakiegoś powodu (sobie tylko znanego) wykonać. Zrób zdjęcie będzie łatwiej coś powiedzieć.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

silowniki dalem do fachowca powiedzial ze albo uszczelniacze albo tuleje do wymiany do konca tygodnia bede wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Co wy z tym agrolem, przecięż to jest olej hydrauliczno-przekładniowy ja nie rozumiem, jakoś nie dawno rozmawiałem z gościem z serwisu claasa i powiedział, że agrol U jak najbardziej okej, jeżeli ktoś faktycznie miał jakaś przygodę z tym olejem, to chętnie posłucham, ale według mnie to tyko efekt placebo, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

lukas jak sie niemyle to ty nabyles nidawno renie ale moge sie mylic a jak nie to muglbys napisac jakie masz oleje powlewane bo w przegladarce jakos nic niemoge znalesc chyba ze zle szukam z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

a jeszcze jedno przy wymianie oleju w skrzyni musze tez spuscic olej z tura czy niech zostanie' i napewno bede czepial belarke do tego ciagnika to z niej tez spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ja bym się nie zastanawiał tylko wymieniał wszędzie, jeżeli wymieniasz na dobry olej.

Zależy co chcesz osiągnąć i jak wygląda obecny olej?

Edytowano przez AlaCapone

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

witam czy po karzdym wylonczeniu stacyjki i ponownym wlonczeniu powinna zapalac sie lampka od pulbiegow a i czy polbiegi mozna wlanczac na duzych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj