Zaloguj się, aby obserwować  
szczurek05w

Garaż na samochody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczurek05w    3

mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No chyba wiesz jakiej szerokości masz samochód? Po za tym jak wjazd jest na środku to powinno się spokojnie wymanewrować i 3 auta wejdą.

 

Dla przykładu:

wyżej wspomniany Hummer H3 ma szerokości ok. 1,90 m, a "Maluch" ma ok. 1,4 m

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczurek05w    3

sa 3 bramy każda ma 2,33 m moje audi ma 1,80-90 czyli na styk bedzie sie miescił tylko najgorsze ze sa słupy ( drewniane ) tam gdzie sie wysiada i ciezko drzwi otworzyc ale cos na to wymysle, włąsnie ten garaż jest na maluchy bo stoi juz 20 lat a nowoczesne auto sa szersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Skoro Twoje auto ma załóżmy te 1.90 to z moich obliczeń wynika ze masz jaszcze 43cm luzu czyli z każdej strony po 21,5cm miejsca to moim zdaniem wystarczająco dużo do wjazdu takim "gabarytem" jak zwykła osobówka (no chyba że ktoś potrzebuje więcej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Witam czytałem dzisiaj temat o liczbie mtg w ciągnikach i pomyślałem żeby założyć coś podobnego ale o samochodach. Ja może nie mam własnego samochodu ponieważ ma dopiero 15 lat, Ale mój tata ma Opla Astre 2 Przebieg to: 202586 km
    • Przez Ramzes1987x
      Hej chcę postawić wiatę opartą na metalowych słupach i konstrukcji o wymiarach 12mx30mx4.5m (długość,szerokość,wysokość) i mam pytanie czy muszę robić na te pozwolenie na budowę, rysunek itp? Jakie mogą być koszty tych spraw papierkowych? Nie ma szans się załapać na jakiś zwrot lub dotacje?
    • Przez wrobelek02
      Witam, jak ogrzewacie swoje garaże, myślę nad zrobieniem takiego piecyka z beczki albo brojlera, proszę o wasze pomysły oraz zdjęcia. interesuje mnie tylko piec na drewno.
    • Przez bartek29
      Siema mam pytanie czy na blaszany garaż potrzebne są jakieś pozwolenia?
    • Przez Euro-Met
      Witam,
      co sądzicie o takim rozwiązaniu dla gospodarstw rolnych jako : park maszyn, składowanie produktów rolnych, słomy, siana, hodowli zwierząt, upraw roślin, warsztat, magazyn itp.
      Konstrukcja-profile stalowe, pokrycie plandeka, blacha, płyta wielowarstwowa (lub pokrycie mieszane) .
       
      zapraszam do dyskusji na priv lub @.
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj