Zaloguj się, aby obserwować  
tomn95

Mechanizm różnicowy z żuka do tarpana (benzyna)

Polecane posty

tomn95    51

Czy mechanizm z żuka da radę przełożyć do obudowy tylnego mostu od tarpana. Mówię tu w obu przypadkach o benzynie. Potrzebne mi jest to ponieważ potrzebuje większych obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Żuk, Nysa i Tarpan mają te same mosty napędowe, które zapożyczono z samochodu Warszawa. W Tarpanach 233 i 235 z silnikami benzynowymi występował też most z blokadą mechanizmu różnicowego, ale tylko w niewielkiej liczbie egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sprite
      witam.. przy wlaczonym przednim napedzie i skreconych kolach podczas ruszania czuć jakby hamowanie ciagnika/ blokowanie napedu. Normalne to jest czy to jakas usterka? Efekt nie wystepuje przy ruszaniu z kolami ustawionymi na wprost, tylko przy skreconych.
    • Przez bacza1
      Kupiłem używaną prasę Deutz Fahr GP 2.50. Jej stan techniczny jest zadowalający. Problem z mechanizmem wiązania sznurkiem. W chwili zainicjowania procesu wiązania ramiona nie opadają do prawidłowej pozycji i balot nie chwyta sznurków. Może wyjaśni mi ktoś jakie zadanie ma do spełnienia wolnobieżka HFL 3530 w mechanizmie napędzającym ramiona? W jaki sposób przekazywany jest ruch obrotowy spowodowany sznurkiem na ruchy ramion?
    • Przez damianzb9613
      Witam , czy mechanizm wyrównoważający po odkręceniu trzeba później ustawiać (czy coś w tym stylu ). Silnik MWM D226-4 Renault 85-14 rok prod. 1984.
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez tomn95
      Witam wiecie może jak przerobić ten most na przekaźnik? jedną oś chce skrócić a drugą zaspawać żeby zablokować układ różnicowy. Tylko nie mam pojęcia jak skrócę jeden i wyrzucę łożysko jak to potem usztywnić i przerobić na przekaźnik ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj