Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
jedrysekjarek

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem

Polecane posty

Witam. Jestem posiadaczem rozdzielacza monoblokowego Badesnost 03P40 . Rozdzielacz jest z opcją łączenia z innymi- wyjście N na które jest przekazywane ciśnienie robocze. Zakupiłem również do tego tuleje ciśnieniową którą wkręca się w wyjście N. Układ jaki mam to pompa hydrauliczna która jest podłączona do wejścia rozdzielacza monoblokowego (P) którym steruje 3 siłownikami. Z tego rozdzielacza wychodzi jeden wąż z gniazda (T) na powrót do zbiornika oraz z gniazda ciśnieniowego (N) za pomocą tuleji do drugiego rozdzielacza jednosekcyjnego. Problem jest taki ze jak odpalę układ i wysuwam siłowniki to ciśnienie na monoblokowym rozdzielaczu pokazuje około 50bar a jak wsuwam siłowniki to ciśnienie rośnie do 300bar i zatrzymuje silnik. Nie wiem co mam nie tak :( Moze ktos pomoże.

oaxis3333    34

Może masz połączenia P N T pomylone , brak powrotu?

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szymonek5320
      mam problem ponieważ przy wyjściu jedna para gniazd działa bardzo ładnie dźwignia chodzi lekko natomiast druga to trzeba użyć i to dużej siły żeby ją w ogóle ruszyć.
      dziś rozebrałem odpiąłem linkę od dźwigni przy rozdzielaczy i linka chodzi bardzo lekko
      czyli wychodzi na to ze wino może leżeć w rozdzielaczu tylko co może być przyczyna
      i jak naprawić ta usterkę
    • Przez maly_1816
      Siemka Ludziska, mam problem z turem przy Ursusie C330. Otóż kupiłem tura 2 sekcyjnego jednak siłowniki od podnoszenia są jednostronnego działania, zasilanie podłączyłem bezpośrednio pod pompę a na powrocie założyłem zawór 3 drożny, jedno odejście od zaworu podłączyłem w miejsce miarki od oleju w skrzyni a drugie podłączyłem pod zawór pod siedzeniem. Wszystko niby tak jak powinno być, tylko że tur nie opuszcza się (opada tylko wtedy gry się pompę rozłączy, jednak i wtedy na wysokości metra w dół szarpie). Cierpliwość i pomysły moje już się skończyły. Gdyby jeszcze tego było mało to wcześniej wpadłem na pomysł aby nie podłączać spływu oleju w miejsce miarki od oleju tylko pod powrót na rozdzielaczu na błotniku, pech w tym że pomyliłem wejścia i zamiast podłączyć się pod powrót to podłączyłem się pod zasilanie i teraz nie ma ciśnienia na rozdzielaczu i słabo podnosi. Ręce opadają!!!! Ma ktoś jakieś pomysły???  

• Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 
    • Przez Boveer
      Sprzedam Elektrozawór, rozdzielacz przedni napęd C385 nr kat: 88178901

• Przez PronarekP5
      Witam posiadam na sprzedaż części pochodzace z kombajnu Claas Dominator 88 s, a mianowicie :
      -Rozdzielacz hydrauliczny w idealnym stanie 
      -wariator jazdy kompletny stan również idealny 
      -koło pasowe skrzyni biegów w stanie idealnym 
      -pasy jezdne org claas jak nowe bez pęknięć itp. 
      Ceny do uzgodnienia 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.