Zaloguj się, aby obserwować  
jedrysekjarek

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem

Polecane posty

Witam. Jestem posiadaczem rozdzielacza monoblokowego Badesnost 03P40 . Rozdzielacz jest z opcją łączenia z innymi- wyjście N na które jest przekazywane ciśnienie robocze. Zakupiłem również do tego tuleje ciśnieniową którą wkręca się w wyjście N. Układ jaki mam to pompa hydrauliczna która jest podłączona do wejścia rozdzielacza monoblokowego (P) którym steruje 3 siłownikami. Z tego rozdzielacza wychodzi jeden wąż z gniazda (T) na powrót do zbiornika oraz z gniazda ciśnieniowego (N) za pomocą tuleji do drugiego rozdzielacza jednosekcyjnego. Problem jest taki ze jak odpalę układ i wysuwam siłowniki to ciśnienie na monoblokowym rozdzielaczu pokazuje około 50bar a jak wsuwam siłowniki to ciśnienie rośnie do 300bar i zatrzymuje silnik. Nie wiem co mam nie tak :( Moze ktos pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Może masz połączenia P N T pomylone , brak powrotu?


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazłem przyczynę. Prawdopodobnie uszkodził sie zawór przelewowy. Niestety nie mogę znalesc sklepu gdzie taki mozna kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Razzor
      witam czy spotkał się ktoś z was z rozdzielaczem w mtz 820 na linki jak w turze z joystick'iem, może wiecie gdzie ewentualnie kupić zestaw naprawczy do tego rozdzielacza ( zdjęcie w galerii).
    • Przez vailus
      Witam. Przeglądam ofertę ze strona y sklep dla rolnika i jestem zdecydowany zakupić tam po sezonie kompletna hydraulike do tura w zetor 8045. Ale mam kilka pytań odnośnie wyboru rozdzielacza w tym zestawie, gdyż zamierzam sobie odrazu pociągnąć dodatkowe wyjścia na tył ciągnika. Rozdzielacz będzie napewno na dzwignie. 1. Do tura będą szły 2 sekcje na siłowniki dwustronnego działania. Pierwsza na podnoszenie całych ramion, a druga na manewrowanie łyżka. Dodatkowe dwie sekcje chciałbym puścić na tył ciągnika. I teraz pojawia się pytanie. W ofercie sklepu są rozdzielacze z wybraną sekcja pływająca, nurnikowa i zatrzaskiem. W jakiej ilości i jakie te sekcje wybrać? Dodam że w przyszłości ciągnik będzie pracowal z prasa zwijajaca typu jd 550 lub coś podobnego (zależy od stanu, jak to w używanych prasach). 2. Poprzedni właściciel podłączył za pomocą zwykłego trójnika wyjście na podnoszenie ramion tura do góry, biorąc zasilanie z wyjścia hydraulicznego z tyłu (są tam siłowniki jednostronnego działania które wymienię na dwustronne) . Myślę żeby tam wstawić zawór trójdrożny zamiast tego trójnika i poprowadzić zasilanie na nowy rozdzielacz. Czy powrót z tego rozdzielacza można skierować do korka wlewu oleju do skrzyni? Czy może jest jakieś inne rozwiązanie jak podłączyć dodatkowy rozdzielacz? 3. Czy ta liczba wyjść hydraulicznych jest optymalna żeby później myśleć o podłączeniu tego do prasy zwijajacej? Chciałbym sobie to naszykowalem już na gotowe i nie bawić się w ponowne przeróbki w niedalekiej przyszłości, więc dlatego wolę zrobić wszystko na gotowe już teraz. Dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Mati2812820
      Witam, tak jak w tytule, może ktoś ma na zbyciu sprawny rozdzielacz do trolla? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv.
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj