mariusz789

Proszę o pomoc SAME 130 rok 1995

Polecane posty

brzozak2    241

nie jest to silnik Deutza, ale jest chlodzony powietrzem :) , natomiast blizniaczy lamborghini jest chlodzony woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Cieczą koleżko brzeźiniak, cieczą :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak mi się jakos napisało ;]


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Witam.Jestem posiadaczem Same Antares 130 rocznik 1994.Ciągnik pracuje u mnie od 4 lat a kupiłem go z belgji.Miał wtedy przepracowane 10000mtg i jak narazie chodzi bezawaryjnie;)jestem z niego zadowolony>jest w nim silnik deutza chłodzony powietrzem i obawiałem się ze będą jakieś problemy a teraz jest wręcz przeciwnie;) posiada ktoś może taki ciągnik,bo chciałbym się zapytać o ogrzewanie w kabinie.Jest w nim elektryczne i dobrze grzeje tylko nawiew jest jakiś slaby ale chyba tak jest fabrycznie czy mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Silnika marki Deutz to napewno w nim nie masz tylko własny wyrób Same o symbolu 1000.6 AT ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

sory,kolega piszący wyżej ma racje;P jest taki symbol jak napisał.Nie wiem co mi z tym deutzem naleciało,ale coś mi tak się kojarzyło.u mnie na końcu nie ma T tylko I.A to nie deutz przypadkiem robił kiedyś silniki dla fenda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Silniki marki Deutz były montowne w Fendt'ach z serii 200, 200GT i GT300A.

Większośc Fendt'ów miały silniki MWM (Motoren Werke Mannheim)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z same Trident 130 wszystko chodzili ok bez problemu i ciagnik był nie potrzebny i stał nie odpalany z 1.5 miesiąca kiedy go odpaliłem bo potrzebuje go w pole zginęło mi sprzęgło pytałem sie znajomego mówi ze gumki w pompce sparcialy wiec kupiłem cały środek i wymieniłem założyłem dziś odpowietrzylem sprzęgło cieżko chodzi i nie mozna biegu włączyć bo zgrzyta na hama wsadze go to jedzie ale gdy wciskam sprzęgło nic nie reaguje co może być z tym fantem przez okienko zobaczyłem to po naciśnięciu sprzęgła wszystko chodzi jak powinno wysprzegla a czemu biegi nie wchodzą co jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj