Polecane posty

Siema wszystkim, ja tu z takim zapytaniem, da mi ktoś jakieś namiary na części zamienne do amazone, jakiś używane??? potrzebuje nadstawki 500, no i czy wogóle moge dołożyć jeszcze jedną, bo mam 500 i 1000 i między nie chciałbym włożyć jeszcze jedną. I tylniej rury osłonowej potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

siewnik to ,nawozowy

 

Okej siewnik nawozowy

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-szymek    0

Jeśli Ci ciągnik dźwignie, to możesz dołożyć. W sumie to u mnie ZAM ma łącznie 3500, bo przy niektórych nawozach żeby wsypać 3t trzeba było rozgarniać. Części to raczej oryginalne, albo gdzieś w Google poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ciągnik się nie martwie bo najwyżej założe większy balast:) ale ostratnio widziałem na siewniku, że maks trzy tony, a tam wchodzi tak na maksa 2700 kg saletrosanu. I tak myślałem żeby dołożyć jedną nadstawke 500 żeby na spokojnie wkładać tam 3 tony, a dosypywać 2,5 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Thorod
      Witam, kupie nadstawkę s500 do amazone za-m 1500, może byc z plandeką. Zapraszam na priv.
    • Przez szymczak
      Witam.
      Mam zamiar zimą dorobić nadstawkę do rozsiewacza nawozów N039/6. Fabryczna pojemność to 350l. Ja celuję w minimum 1200l. I tu moje pytanie: czy ktoś próbował zwiększyć przy podobnym rozsiewaczu pojemność do takiej wartości i czy obciążenie wynoszące 1 tonę towaru jest w stanie wytrzymać rama tej maszyny? Ewentualnie jest ktoś kto posiada rozsiewacze N039/4 (1200l) lub N039/5 (1600l)? zdjęcia + pomiary grubości elementów ramy przybliżyłyby mnie do uzyskania odpowiedzi😉
    • Przez PrzemoO
      Tak jak w temacie poszukuje nadstawki wymiary podstawy 120/190 o pojemności 600 litrów, w rozsądnej cenie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj