Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

dawidg2    30

Na hurcie trochę potaniało o 8 gr na litrze w zeszłym tygodniu. Dziś zamówiłem jeszcze ponad 2200L, myślę do końca roku starczy, tylko się martwie czy przy większych mrozach niezamarznie.

damjan15    0

No to dolej środka przeci wytrącaniu parafiny bo to nie jest przecież 20 litrów tylko 2200 :) zorzyk te paliwo z auchana to bym nawet do ciapka nie chciał lać już bym wolał od ruskich kupić :D

zorzyk2    50

Bo to za dobre paliwo do ciapka! :lol: Auta na CR na nim jeżdżą i nie słyszałem aby ktoś miał do nich pretensję.

super    0

koledzy co to się dzieje z tymi cenami paliw i cenami nawozów co to wyrabiają oni chyba chcą zniszczyć rolnika:(

rami    6

u mnie powiat iławski ceny 5,48-5,56 w zależności na jakiej stacji się kupuje chyba chcą załatać dziurę w budżecie bo za dużo przerobili kasy

Sadek    450

koledzy co to się dzieje z tymi cenami paliw i cenami nawozów co to wyrabiają oni chyba chcą zniszczyć rolnika:(

Troszkę optymizmu, jakbym patrzył na tych co mówią że się nie opłaci bo nawozy, paliwo, środki itp. drogie to tylko by mi zostało siedzenie pod sklepem i to nie z "ŻYWCEM" bo po 6 zł tylko z innym tanim piwem.

dawidg2    30

Dokładnie kolega @Sadek ma racje. A co ma taki transportowiec powiedzieć? Jak największy koszt dla niego to paliwo a stawki się prawie nie zmieniają? Albo mój ojciec, jak prowadzi firmę gdzie jak sobie nie przywieziemy drewna nie przerobimy i nie zawieziemy klientowi to leżymy? Trochę wyluzujcie zwłaszcza kolego @Super. Niestety paliwo to taki towar że jest niezbędny więc wiadomo że najlepiej na nim zarobić

Ja ostatnio na Statoil tankowałem po 5,49zł/l benzynę. W stacji obok mają już cenniki na następny transport na coś ok 6zł/l. :blink:

Gago    0

Z tego co słyszałem to po 6,10 ma być ,no w końcu muszą tio dziure budrzetową czymś załatać ale najlepiej jakby od swoich kieszeni zaczeli <_<

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu