Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    100

Tankowanie TIRON jest szybsze, większa średnica końcówki, tam gdzie tankuje (shell) cena jest taka sama za TIR i zwykły. Jak się zajedzie ciągnikiem i leje 100-150 litrów to szybciej leci ot co.

Jurniczek    15

filantrop jak dobrą cenę w orlenie to nie szukaj (dobrych) dostawców bo zawsze ci wyjdzie drożej.Ja już wszystkie hurtownie tak sprawdziłem i za każdym razem straciłem bo przekręcą mnie na litrach i te niby 10 gr mniej płace teoretycznie a praktycznie wychodzi mi drożej niż w CPN.Na dziś w cpn 3.85

ChiquitaB    50

dokładnie dla ciężarówek jest po prostu większa wydajność. Wcoraj do samochodu po 3.96 płaciłem za ON

Wiadomość z agroFakt.pl

dzikidaniel    36

Do mnie jutro ma przyjechać 2500l po 3,60 brutto. Zobaczymy czy jakość będzie taka jaka być powinna - ma przyjechać prosto z lotosa. Pomorskie.

milanreal1    290

To ładnie paliwo potaniało, miałem wczoraj ofertę po 3,80zł brutto przy ilości min 3tys l i myślałem że to mało.

Taurus83    88

filantrop jak dobrą cenę w orlenie to nie szukaj (dobrych) dostawców bo zawsze ci wyjdzie drożej.Ja już wszystkie hurtownie tak sprawdziłem i za każdym razem straciłem bo przekręcą mnie na litrach i te niby 10 gr mniej płace teoretycznie a praktycznie wychodzi mi drożej niż w CPN.Na dziś w cpn 3.85

ja tankuje tylko na orlenie. dodatkowo na kartę biznes tank jest o 4 grosze taniej  na litrze. od przyszłego roku chce zamawiać hurtowo tylko muszę pomieszczenie przygotować

lew908    207

u mnie lokalna 4.08 a orlen trzyma 4.2 . Jak widze te ceny wasze 3.8 , 3.64 to aż mnie nerwica bierze :/

Slomek    184

3,5zł netto przy ilości 1000l, jak myślicie robić już zapasy na przyszły sezon czy bedzie jeszcze mniej ?
P.S a na stacji po 4,25...

soltys48    347

poczekaj ceny spadną w mojej okolicy na niektórych stacjach już ON dla TIR kosztuje 3,90

już spadła dzięki koledze z AF dziś przyszło po 3,64,- brutto za 1000 l

aro1975    114

już spadła dzięki koledze z AF dziś przyszło po 3,64,- brutto za 1000 l

super :) zawsze trochę złotówek w kieszeni zostanie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu