Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

michal1993    350

Człowieku, daj spokój z takimi ogłoszeniami... Pewnie faktury na to nie masz ani faktury nie wystawisz, więc jak już coś takiego robisz to rób po cichu.

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    57

sprzedam ropę po 3.70

strasznie drogo bo ja kupuje po ok 2,7 i to z dowozem w pełni legalnie

Valtra123    32

U mnie Shell V-Power Diesel Nitro + kosztuje w granicach 3,70 zł . Już zamówiłem 10000 L dodatkowo na żniwa bo już raz zamówienie złożyłem . Teraz słyszałem że paliwo ma iść w dół dowiedziałem się ze stron internetowych .

Edytowano przez Valtra123

aro1975    114

kupione dzisiaj 1000l po 4,10 brutto firma Tomex

Edytowano przez aro1975

dawidg2    30

chyba brutto. Wczoraj dostawa po 4,27. Na stacjach dalej ta sama cena. 4.89. 2 tysie w kieszeni.

ahten    13

Alsa Siedlce 1000 litrow z dostawa 4.00 zl brutto. Cena na stacji 4.29. Jakie ceny u Was? Beda wieksze obnizki?

jaro30    10

u mnie w regionie ceny przedstawiają się tak oczywiście ON-(pn.mazowsze) poniżej 4 brutto  a bez kwita 3,5

Edytowano przez jaro30

damianzbr    986

O to już ładnie, stoczek łukowski 4,07 brutto. Nie me tego złego co by na dobre nie wyszło - wyjazdy do rosja = tanie paliwo :P a w zasadzie ich brak przez embargo.

A przed żniwami omal co już nie kupiłem 25 tys litrów po 4,27 brutto z orlenu.

Edytowano przez damianzbr

danielhaker    823

Alsa Siedlce 1000 litrow z dostawa 4.00 zl brutto. Cena na stacji 4.29. Jakie ceny u Was? Beda wieksze obnizki?

W mieście Alsa ma po 4,29, a w sobotę jechałem przez Gołaszyn i tam mieli po 4,19. W hurcie podobno 3,99 teraz.

Damian, z kim najczęściej handlujesz?

damianzbr    986

Dopiero zaczynam bo już do rosji nie jeździmy. Prywatna stacja ta co teraz kupuję. A co miałem brać z orlenu to nie ze stacji tylko z http://www.orlen.pl/PL/Strony/Default.aspx może nie jest najtańsze, miejscowi zawsze parę gr. jeszcze taniej się trafiają lub tak samo ale paliwo 100% pewne. I nawet 5 tys przywożą, nie trzeba od razu całej cysterny brać. Do tysiączek spuszczą i po kłopocie.

karolr2    180

Co ty z tą Rosją tak? Kto nie jeździ to nie my akurat jeździmy. Co do cen w stoczku to w niedzielę było jeszcze 4.27 a obecnie na Rosji paliwo na rosnieft 34.50 rubli a wymiana 1 euro=70 rubli

damianzbr    986

Na tablicy cena jedna, a dla większych klientów inna. Jak masz firanę, tandem, czy burtę to jeździcie. A chłodnia mogła by nie wrócić osądzona o przemyt towarów objętych embargiem. 

karolr2    180

Chłodnie też jeżdżą i to dość sporo ich idzie. Jeśli masz towar nie objęty zakazem to nie masz czego się obawiać.

Na której stacji brałeś?

westoil    0

Witam,

Ceny ON spadają bo ropa spada, w ciągu tygodnia cena hurtowa na orlenie spadła o ponad 20 gr! Stąd tak niskie ceny.

Można zaobserwować odbicie ceny na rynkach, w chwili obecnej utrzymuje się co prawda poniżej 40 USD za baryłkę, ale może trochę wzrosnąć. Co nie zmienia faktu, że ceny ON w hurcie będą niskie przez jakiś czas.

Pozdrawiam,

Adrian.

PS. Zapraszam do kontaktu zainteresowanych dostawami ON na terenie dolnegośląska i wielkopolski. Oferujemy ON bez bio (BO) oraz bardzo dobre ceny. Transport własny we wskazane miejsce w ciągu 24 h od zamówienia. tel: 570 78 52 26 lub e mail: adrian@westoiltrade.pl.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu