Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel372    1

kurde a ja kupilem pare dni temu po 4.15 grrr

ale i tak max do konca stycznia moglem czekac  chce zlozyc rachunki ;P

Karror830    3

Kogo polecacie w rejonie rypina, gol-dob, brodnicy, torunia. Dzwonilem do eko-tank i jest po 4,05, i podobno ma drozec.. Niigdy nie bralem od nich, moze ktos powiedziec cos o tej firmie ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

ursuss    12

Na rynku walut niespokojnie dolar się umacnia, ropa dziś również delikatnie odbiła czyli na dniach raczej nie będzie znaczących spadków cen paliwa a tendencja może być nawet odwrotna. 

Edytowano przez ursuss

ciekaw. skoro cena orlenu na dzis to 4.10 to pomyśl jak wielki upust musieli by miec zeby zarobić coś na tym

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

pedro2    342

Skąd wy macie takie ceny, u nas Orlen ON 4.39 pb95 4.20

podałem cene hurtową orlenu na dzisiejszy dzień. wiadomo na stacjach w detalu znacznie wyższa. 

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Czy może ktoś dać mi namiar na dostawcę w południowo-zachodniej części Dolnego Śląska (Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Lwówek Śląski i te okolice) ?

pawel372    1

ciekaw. skoro cena orlenu na dzis to 4.10 to pomyśl jak wielki upust musieli by miec zeby zarobić coś na tym

dokladnie teraz mozna sobie pomyslec ile zarabiaja

a podobno stacje zyja ze sprzedazy hot dogow

mi przywiezli paliwo po 4,15 a wy  ponizej 4 macie....

a i tak nigdzie taniej nie chcieli mi sprzedac;d wiec i tak musze byc zadowolony he

zobaczycie jak przyjdzie wiosna barylka idzie w dol a ropka pojdzie w gore;)

gregorz    0

Dostawca z dolnego śląska to petrol katy wrocławskie , dostarczają na paliwo na gospodarstwo , jedyny mankament to ze trzeba zapłacić kierowcy lub wysyłają fakturę proforma i trzeba zapłacić jeszcze przed dostawa . Mnie osobiście to nie przeszkadza .

tomek73    186

Dostawca z dolnego śląska to petrol katy wrocławskie , dostarczają na paliwo na gospodarstwo , jedyny mankament to ze trzeba zapłacić kierowcy lub wysyłają fakturę proforma i trzeba zapłacić jeszcze przed dostawa . Mnie osobiście to nie przeszkadza .

Kupuję z Jeleniej Góry przeważnie z 0,3  taniej niż w Kontach i lepsze, a co byłem w szoku to zapłata  7 dni po dostawie.Bo przedłata lub dla kierowcy to norma

slawekr6    12

Witam. Koledzy czy ktoś z was kupuje ON z Olkopu? Bo chciałbym od nich wziąc tym razem tylko nie wiem jak z jakością? Podobno mają paliwo z Litwy itp. bez dodatku tego badziewia z rzepaku. Zawsze brałem z innej firmy ale nie podoba mi sie to paliwo bo same gluty pływaja.

hoodoowca    3

Olkop mogę polecić paliwo sprawdzone biorę od lat cena na wczoraj 4,11 w Wąbrzeźnie koło straży jest przeważnie trochę tańsze ale co do jakości nic nie mogę powiedzieć wiem że niektórzy sąsiedzi kupują ja mam nowego perkinsa więc wolę brać ze sprawdzonego źródła.

michal1014    238

Dziś kupowałem do samochodu i do tura ON po 4.3zł/litr a jak bym na chwilę obecną chciał brać od nich 2000l to cena 4.08 zł/litr. Stacja taka mniejsza prywatna. Gmina Zblewo :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.