Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
OKEY    154

To ja w zeszłym tygodniu wziąłem za 5,34zł. min. 1000l. z dowozem na miejsce.

Niuniek1996    9

Paliwo idzie teraz w górę ! W Ameryce odnotowali już największą cenę paliwa jaką mieli... A wszystko to przez wojnę z Syrją

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    50

wczoraj 1000l po 5.40 facet mówił że dzisiaj już drożej ma być a tydzień temu jeszcze tą samą ilość po 5.25 sprzedawali

piotrek912    7

A dziś słyszałem w radiu że paliwo do świąt ma nie zdrożeć u mnie okolice kłodawy ceny nawet po 5.32 widziałem na stacjach przy trasach a w lokalnych po 5.45. I jeszcze jedno wraz ze zmianą ceny zmienił się kolor paliwa jeszcze po żniwach gdy lałem do wiaderka to miało taki żułty odcień a gdzieś ostatni miesiąc ma barwe niebieską. Jak jest u was

dawidg2    30

5,19 w hurcie prawie 3 tys L, cena jest różna, zależy jak na stronie Orlenu jest, ja mam minus kilka gr od tej ceny.

Marecki2922    14

A może ktoś podpowie jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenie jakości paliwa , brałem w hurcie z Sokołowa podlaskie obiecywali że bez dodatku oleju rzepakowego a tu guzik prawda ,w piątek zamówiłem 2tys w KONKRET Biała podl. po 5,25

PawelWlkp    333

Olej rzepakowy jest w paliwie zawsze. Różni się tylko jego poziom, a ten poziom ustawowy to musi być średni poziom w ciągu roku. Dlatego jak ktoś wyżej pisał raz paliwo jest żółte od oleju, a raz niebieskie gdy jest go mniej.

farmervip    78

Dokładnie tak, kiedys rozmawiałem z gosciem z rafineri i mówił ze zawsze na początku roku paliwo jest zielone o końcem roku żółte bo jak im zostaje norma oleju rzepakowego to leją go poprostu więcej, według mnie paliwo z dodadkiem oleju jest lepsze bo ma wieksze własciwości smarownicze a ropa bez oleju jest suchsza :wacko:

walkol    33

5.27 za litr -zamówiłem bez dodatku estrów ,gdyż ma ma niższą temp. zamarzania i na zimę lepsze

danielhaker    827

A może ktoś podpowie jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenie jakości paliwa , brałem w hurcie z Sokołowa podlaskie obiecywali że bez dodatku oleju rzepakowego a tu guzik prawda ,w piątek zamówiłem 2tys w KONKRET Biała podl. po 5,25

Sprawdzałeś wg. swojej miary czy litry się zgadzają?

dawidg2    30

Ja jakoś nie miałem problemu z zamarznięciem paliwa. Fakt było białe jak mleko ale sprzęt normalnie na nim chodził. Dolewam zimą środek Skyyd i sprzęty chodzą. Paliwo z hurtowni, wyniki dostaje z każdą dostawą, teraz -8 mętnienia temp, blokowania filtra przy -28 chyba. Więc przejściowe.

romek6340    203

Bo paliwo nie zamarza tylko się wytrącają kryształki parafiny i blokują filtr ew. przewody :) I te Twoje parametry to jak najbardziej jest paliwo zimowe i to w miarę dobre.

W temacie: 5.35 zł- brane ostatnio na stacja Huzar pow. Rycki

Marecki2922    14

Sprawdzałeś wg. swojej miary czy litry się zgadzają?

Zdarzyło mi się kiedyś jak przywieźli paliwo to wg. wagi , to znaczy paliwo sprzedawali w litrach przeliczonych z kg. o temperaturze 4 stopnie C W efekcie zapłaciłem za 2 tys. litr a miałem o około 60 litry więcej (było bardzo ciepło) to było z HESSO OIL z Jeżewa , z Konkretu jeszcze nie brałem

Edytowano przez Marecki2922

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu