Polecane posty

tomaszpa1    0

myslalem ze 5,76 zł bedzie chociaz z 2 , 3dni a o godzinie 20 dołozyli jeszcze 3 gr :) czyli podwyzka w ciagu jednego dnia 10 gr:) super poprostu rewelacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

U nas na razie cena diesla trzyma się na poziomie 5.76 ale na jak długo to nie wiem <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek456    19

Witam wiecie może gdzie jest jakieś w Małopolsce tani ON Na stacjach lub na hurtowniach itp. chodzi mi o większą ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie ceny już podskoczyły od wczoraj sad.gif

,,Bliska'' 5,79zł

,,Rolmet" 5,84zł

,,Dr Żurek " 5,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

u mnie na Orlenie podwyżka w jeden dzień o 16 groszy masakra, cena olej napędowy 5,75, Czersk woj pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Krajenka Wlkp Stacja Bliska

wczoraj ok 20 ON po 5.49 dziś rano ok 9 po 5.75...

wciągu 13 godzin skok o 26groszy w górę :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

U mnie prywatna dostawa do domu po 4.30zł:) A na stacjach 5.75zł aż się słabo robi jak się patrzy na tablice w CPN-ach:)

Czerwoną czy kradzioną kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Czerwoną czy kradzioną kupiłeś?

Pewnie ani czerwoną ani kradzioną, ja bardziej ostawiałbym za importem from Russia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2795x    1

Książ Wlkp stacja bliska ON 5,79

Edytowano przez dawid2795x

Sprzedam przyczepkę gospodarczą. Proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Knyszyn woj.podlaskie ON 5.81


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

dzisiaj obdzwoniłem kilku dostawców i wyszło że najtaniej jest na stacji która daje 10gr upustu powyżej 100litrów ale nie przywożą. 5.71. Ma ktoś może sprawdzonego dostawcę z kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego albo okolic sierpca. Mieszkam na pograniczu 3 wojewodztw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

poczekajcie panowie jak wprowadzą embargo na irańską ropę wtedy to dopiero pójdzie w górę i to wtedy będzie jazda ale chyba koniem i wozem o rowerze nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

opolskie kluczbork cena 5.80 ,chyba bedzie trzeba pare litrow kupic.moze ztanieje????

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Okolice Rzeszowa na stacji ultimate ON(chyba odpowiednik orlenowkiej verevy) 6.08zł, a gaz 3zł :blink: U mnie na szczęście 2.75zł gaz a ON verva orlen 5.96zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Gaz za janowem rano około 1 w nocy, na kawęczynie brakło B) Vervę też gdzieś w kierunku na rzeszów widziałem niedaleko janowa. A tamto na ultimate około 3 rano. Ogólnie mówiąc u nas najniższe ceny :D Chociaż nie ma się z czego cieszyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast spać to jeździsz po nocach

widziałem jak dzisiaj twój opel z przyczepką pana K. wracał wracał od janowa

z tymi cenami to szaleją

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A co będę robił, na trasie z pusta przyczepka tylko 30km z ładunkiem i wyszło 10litry gazu na 100km, ale coś za coś, niskie koszty gazu=mały silniczek=jazda pod górkę kręta o długości około 1km z prędkością niecałe 30km/h :D

Pan K. dopiero jeździ, 40-60tys rocznie? A u mnie na razie przez 10miesięcy 8tys kilometrów :P

Edytowano przez rafalkom555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj