Polecane posty

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomiZO56    31

Dziś tankowanie ON po 5,46 Kleszczów. I koleś powiedział że ma dojść do 5,80 <szok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie średnia cena ON to 5,59zł trzyma się już mniej więcej od miesiąca a potem pewnie nagle podskoczy od razu na 6 złangry.gifsad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

5,50 narazie w miare stabilnie ale strasza ze cos podrożeje koło polowy miesiąca...

 

5,50 narazie w miare stabilnie ale strasza ze cos podrożeje koło polowy miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Rano była po 4.54. Teraz już 4.68 <_<

Na wszystkich stacjach dzisiaj zdrożała.

 

Chyba cena o 1zł wyższa.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

dziś wracałem ze szkoły i na dwóch stacjach cenny ON są po :

stacja ,,Bliska" - 5,73zł

stacja ,,Rolmet" 5,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt612lsa    46

dzisiaj już ON po 5.79 jak rozmawiałem z właścicielem to od nowego roku kupują o 0.40 gr więcej, twierdzi, że ma cena iść jeszcze wyżej koło 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Stacje w Rychwale koło Konina, ON ultimate na BP i ON verva na orlenia po 5,96. Na normalną nie zdązyłem spojrzeć :)

Edytowano przez Bartek72511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Coś paliwo(ON) bardzo drożeje, wczoraj na jednej stacji 5.65zł, 100metrów dalej 5.55zł, dzisiaj rano około 7 cena na tej pierwszej nadal taka sama: 5.65zł a na tej tańszej 5.69zł, po południu około 13 na obydwu stacjach 5.75zł ;[ Wychodzi na to że stacje urządziły sobie jakiś wyścig bo przez te 6godzin na pewno nie miały nowej dostawy paliwa a cena 10gr do góry ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś paliwo(ON) bardzo drożeje, wczoraj na jednej stacji 5.65zł, 100metrów dalej 5.55zł, dzisiaj rano około 7 cena na tej pierwszej nadal taka sama: 5.65zł a na tej tańszej 5.69zł, po południu około 13 na obydwu stacjach 5.75zł ;[ Wychodzi na to że stacje urządziły sobie jakiś wyścig bo przez te 6godzin na pewno nie miały nowej dostawy paliwa a cena 10gr do góry ;[

 

na Bliskiej podrożało tyle ? :blink:

rano tankowałem samochód to ON było po 5,55


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@krzysiekfarmer5 - No na Bliskiej rzucili cenę najpierw 5.75zł a później inne stacje wyrównały, w Modliborzycach na orlenie zawsze było drożej a teraz stoi na 5.75, jedynie Kawęczyn obniżył na 5.73zł :lol: To czego tankowałeś na Bliskiej? Kawęczyn masz bliżej, chyba że się przekonałeś że na Kawęczynie paliwo nie najlepsze jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

ja dzisiaj jak zobaczylem 5,76 zł na orlenie to troszke sie zgarbilem :P. wzrost o 7 groszy od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurass    0

On u mojego szefa (Rol-Mag Stefankowice) 5.50zł a z tego co pamiętam to Bliska w Hrubieszowie 5.49zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie to są takie skoki tego dziś o 7 była po 5,85zł a o 13 po 5,75zł gdzie na innej stacji była po 5,73 ta pierwsza stacja w mim wypadku za dużo się podniosła i musiała obniżyć bo nie była konkurencyjna dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

cena hurtowa wynosi dzisiaj ok 5.73, u mnie na stacjach jest ok 5.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj