Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Nie ma co się spieszyć 1,5tyś mam na wiosnę starczy a i tak cena spadnie

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

to masz dobra sytuację, ja mam tyle co w zbiornikach w ciągnikach, a na wiosnę potrzebuję 2tyś.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Jeśli kupuje się ilości hurtowe to ile minimum trzeba kupić? I po ile w hurcie by był ON jeśli teraz załóżmy jest po 5,00 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Wczorajsza cena hurtowa ON bezpośrednio od Orlenu z bazy to 5,05 zł.

Z dnia na dzień jest coraz drożej. Stacje już praktycznie zrezygnowały z zysku.

 

Aktualne ceny hutrowe, oczywiście trzeba doliczyć 23% VAT.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No tak tyle jest. u mnie na pobliskiej stacji 5,17 ON. Nie wiem jak w mieście. poza tym nie ukrywajmy że stacje mają jakieś rabaty więc i tak mają marże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Dziś nie zwróciłem uwagi na ceny paliwy u nas na orlenie, ale wczoraj przejeżdżajac koło stacji "Huzar" cena za ON wynosiła 5,49. to już nie są żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pocieszę wszystkich, jak obecna sytuacja się nie zmieni na lepsze to ceny pójdą do góry i to nie mało, bo stacje benzynowe długo takiej sytuacji nie wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam dylemat czy teraz kupic paliwo na caly rok czy to zrobic w listopadzie bądż w grudniu :| obecnie za litr oleju napędowego w hurcie musze zapłacic rzędu 5.03-5,10zł po prostu SZOK!!

Jak uważacie potanieje czy jeszcze bedzie drożeć ?

 

od nowego roku na pewno podrozeje


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

U mnie gaz kosztował 2.02 dwa miesiące temu teraz 2.73 a żeby go pieron jasny strzelił ;[ Ropa więcej niż 20 groszy ma skoczyć w górę w 2012 roku tak samo jak i benzyna <_< Ceny ropy u mnie nie znam bo zalewałem ciągniki miesiąc temu do pełna i mieszałem ropę z Biopaliwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

lotos za ON wczoraj 5,26 dziś 5,31

Edytowano przez denzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

lotos za ON wczoraj 5,26 dziś 5,31

tak samo u mnie w okolicy zrobily 2 stacje Biskiej i jedna prywatna


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj