Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janczar810    302

aktualizacja

 

A wiec jakie sa ceny paliw w waszych rejonach

myśle ze szreokie grono uzytkownikow rozwaza kupno paliw na najblizszy rok i takie informacje sa przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja dziś zakończyłem zakup paliwa, kupiłem po 4,26 ORLEN, a w CPN 4,64.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

u mnie orlen 4,59 ON

A PB98 ponad 5zł to szaleństwo!!! i pomysleć że tańsze nie będzie :huh:

Pamietam jak półtora roku temu tankowałem poldka PB98 po 3,80zł a ON było z granicach 3,50.

Vat idzie w górę to i ceny lekko podniosą heh "lekko" do tego koszty manipulacujne z z nieba wzięte i ropka dojdzie do 5zł masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

Koledzy kupował ktoś ON ? po ile mozna kupić u was i czy moze ktoś wie kiedy to w końcu zacznie spadać bo narazie cena wysoka hury u nas 4,52 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja kupiłem parę dni temu po 4,46, a na stacji u tego samego była po 4,45. Ale nie chciałem się bawić z 5 tyś litrów.Orlen miał po 4,49 w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

Ja też tak nie chetnie patrze na kupno bo moze w koncu poleci w dół i mysle by do żniw kupować tak po 1tyś by jakoś przepykać a może w koncu cena sie zmieni. Choć w grudniu też wydawało mi sie że 4,25 to za drogo na robienie zapasów a po czasie stwierdzam ze to jednak był ten moment. Ps. no tak przy takim zużyciu jest możliwe bo w temtym roku kupiłem 10tyś jednorazowo to też mi 1gr. od hurtu taniej sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie to tak będzie ok 20gr taniej niż na stacji. Zresztą jak się trafi. tak jak piszesz było w grudniu zamówić, ale już i tak bym musiał kolejną partię wziąść, dwa tygodnie temu to w hurcie jeszcze cena nie była zła właśnie koło 4,2zł/L wychodziło. Ja tak firma to Vat sobie ściągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

U mnie tydzień temu na orlenie cena za litr ON wynosiła 3,69zł . Gdyby spadła jeszcze poniżej 3,5zł to aż żyć się chce :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

@Marrus ta cena to za normalna rope czy za oranzade?Bo u mnie na Orlenie za normalna cena to 4,69zl/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Na Orlenie w czwartek 4.77 zł minus 0.24 zł rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

przy jakiej ilości? Bo np teraz też tankujemy jedno autko na Orlenie i mam karte wyrobioną 4gr na litrze mam taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Trzeba było tylko raz zatankować powyżej 100 litry i dali taki rabat i teraz przy każdej ilości jest to jest ponoć tylko dla rolników

Mój wuj tankuje u nich kilka tysięcy litry tygodniowo (firma transportowa) i ma tylko 4-5 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Tylko jak przywożą to różnie jest z jakością kilku znajomych brało i narzekali na jakość i czystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam sprawdzoną firmę, tzn mam firmę transportową w wiosce która bierze od nich i nienarzekają, zresztą jestem na bierząco bo czasem pomagam im jak mają problemy czy to jak śnieg był, odśnieżałem im plac czy to autka zakopane wyciagałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

U mnie na Orlenie jest 4,55zł w detalu. A można było kupić w grudniu po 4.05zł grrrr:/

Edytowano przez Szuma

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj