Polecane posty

tomek73    579

3,5 zamówiłem dziś,  7,5 tyś litrów, dalej nie czekam, ba w tamtym roku czekałem firma mnie  w konia zrobiła nie przywiozła i straciłem 50 groszy na litrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

rafinerie szykowały się do podwyzek, a tu zonk. Chyba na przeczekanie liczą. Cena diesla na światowych rynkach spadła od wtorku o ponad 20 dolarów za tonę.

Edytowano przez Peron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Raczej nie stanieje bo złotówka leci w dół, i tu się wurównuje. Mi dzisiaj po 3,5 przywieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Złotówka tak leci w dół, że do ceny z wczoraj, kiedy ORLEN ustalał ceny paliw na 06.01.2016, to się umocniła wobec dolara o kilka groszy. Do tego spadek ropy i Diesla. Powinna być obniżka, ale zobaczymy. ja też już po dostawie B0 premium po 3,60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Dzisiaj byłem w Tucholi sławnej w najwyższe ceny ropy w okolicy i z ciekawosci wjechałem stacje najtanszą!!! przy tysiącu 3.90zł za litr :) to w Swieciu na Orlenie 2tyg temu po 3.95 była B)

W zeszłym tygodniu zamowiłem na zaraz 300l po 3.60.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Na stacjach już idzie do góry.....

Ostatnio skusiłem się na tanie paliwo w MPO 3.70zł/l ale auto już nie idzie tak jak na innych stacjach.

Coś kiepskie maja tam paliwo.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ja od dobrych kilku lat kupuję w od jednego dostawcy, prosto z Naftobazy. Zazwyczaj jest drożej, niż maja inni, ale jestem zadowolony z jakości i póki co odkąd zacząłem od nich kupować nie miałem żadnych problemów z maszynami, to tyczy się też moich znajomych, którzy biorą z tego samego źródła. Dostaję zawsze atest i pobierana jest próbka przy każdej dostawie. Wcześniej kupowałem taniej, ale miałem problemy z maszynami, a u znajomego zakończyła się to okazyjne kupowanie bardzo poważną awarią silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    57

A dlatego że na stacji mam pewnośc ze paliwo jest dobrej jakosci ,chociaż nie na wszystkich,mam sprawdzone 2 stacje gdzie nigdy się nie zawiodłem, za 1000 litrów różnica rzędu 100 złoty nie jest żadną różnicą,mam koparkoładowarkę 3 cx jcb która jest bardzo wrazliwa na jakosc paliwa,tym bardziej przy dużych mrozach przy dobrym paliwie nie ma problemu z odpałem ,jeden raz wlałem jakieś gówno i więcej tego nie zrobie,kolega tez kupował duże ilosci paliwa w hurtowych cenach od jednego goscia aż padła pompa wtryskowa oddał do regeneracji i po 8 miesiacach to samo ,oddał w ramach gwarancji do zakładu i stwierdzili że elementy w pompie są tak wytarte jakby pracowała 20 lat ,stwierdzili że do ropy dolewany jest jakiś rozpuszczalni bo jest za sucha,jesli mam zaoszczedzic 100 zł a pozniej wydac na remont pompy 4000 tysie to ja dziekuje za takie oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

Witam. Poszukuje dostawcy hurtowego ON powiat Łęczna 50km od Lublina od wschodu.

Ostatni mój dostawca tnie ze mną w ciula, przywiózł mi letnie paliwko na zime a miało być arctic ;[ 

Kupuje na rok tak ok 7-8tys

Może ktoś poleci mi sprawdzonego dostawce.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Ja bym ci polecił MŁYNEK z Białej Podlaskiej . Dobrej jakości . przystępna cena i nie kany\tuje na litrach. A tak nawiasem - Sprawdzacie litry czy się zgadzają jak przywiozą w hurcie wam paliwo .Bo ja juz miałem 950 litry w mauzerze a licznik pokazywał 1000.Moze niska cena jest rekompensowana brakiem sporej ilości litrów paliwa. 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

ja polecam Tomex komarówka podlaska chlopcy biarą tez z Piotrans wisznice.

 

@slonju77 to ze ty masz koparko ladowarke to nie znaczy ze my mamy tylko c330 tez mamy pozadny sprzet i jakosć ropy jest dla nas tez bardzo wazna. zadzwon sobie do jesnej z tych firm co wymieniłem a przekonasz sie, ze to nie jest oszczednosć rzedu 100zł na 1000l

 

@malorolny121  placisz  za paliwo w temperaturze referencyjnej 15oC wiec skala na mauzerze moze sie nie zgadzac z tą na liczniku to wszystko zalezy od temperatury otoczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Sieradz ORLEN -3,73 Shell - 3,72 BP- 3,74 ceny brutto w detalu :) im dalej od Sieradza w stronę Kalisza tym drożej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj