Polecane posty

Arek    218

ja tankuje tylko na orlenie. dodatkowo na kartę biznes tank jest o 4 grosze taniej  na litrze. od przyszłego roku chce zamawiać hurtowo tylko muszę pomieszczenie przygotować

 

Na biznestank na orlenie jest 8gr upustu, na bliskiej 4gr.

 

 

 

 

Jak kupujecie paliwo w hurcie z dostawą do dostajecie certyfikat jakości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marasp    7

4,29 orlen Józefów nad Wisłą

jaka jest minimalna ilość zakupu od hurtowników żeby dostać lepszą cenę niż na stacji?

Edytowano przez marasp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

Na biznestank na orlenie jest 8gr upustu, na bliskiej 4gr.

 

 

 

 

Jak kupujecie paliwo w hurcie z dostawą do dostajecie certyfikat jakości ?

w takim razie wykręcili mi wała na 4 grosze... jesteś pewien? ja kilka razy w roku pytam ile  wynosi ten rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Może i po tyle będzie ale na przeszkodzie stoi za mocny dolar wobec złotówki i do puki nie powróci do dawnego poziomu czyli 3 zł z hakiem to się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

w takim razie wykręcili mi wała na 4 grosze... jesteś pewien? ja kilka razy w roku pytam ile  wynosi ten rabat

 

Jestem pewien bo często tankuje na orlenie i bliskiej.

Na 100% 8gr upustu na orlenie a 4 na bliskiej. Tylko lpg ma mniejszy upust chyba 2gr.

Karte mam z top agrar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    290

Dziś zamówione 1000 l z dostawą po 3,62

Czy mógłbyś podać namiar na dostawce, bo cena kusząca. No i jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Jak już jest po niżej 3 netto.

W tym roku zamówiłem po 3,8 w styczniu, a na drugi dzień  prezesów policja czy ABW, pozamykała bo przekrętow narobili na parę milionów, i kupiłem w lutym po 4,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Ja kiedyś brałem z ekotanku. Jednak są tańsi od nich. Paliwo też bez rewelacji.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Cena w Narewce dla hurtowników 3,29 na dziś.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Sieradz ceny od 3.89 do 3.91 Ciekawe do ilu spadnie


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekbud    28

dziś propozycja składowski kosów lacki 3,85. A ten sam skłodowski tylko że z miejscowosci skłody 3,82. dziwne  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

3.50? chyba bez kwitów prosto od wujka Władka :D

 

chyba nie masz pojęcia o czym piszesz, dzisiaj kolega zamówił 5000l z dostawą na poniedziałek po 3,45 brutto - zacznij śledzić rynek a nie głupio komentować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj