Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w tv gadaja że przed świętami cena może spaść na stacjach nawet poniżej4 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

U nas w sieradzu ON na orlenach i lotosie po 3.95 a w Łodzi i po trasie od 4.20 do nawet 4.45 biorą ile chcą za to paliwo :blink:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

dziś kupione 1000l po 3,55 brutto

jakość pewna???

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

raczej tak, biorę od nich od co najmniej 4 lat i nigdy nie było problemów z jakością - chociaż znajdą się i niezadowoleni klienci.

paliwo jest brane bezpośrednio z nafto baz w małaszewiczach.  Kierowca mówił że na stacjach nie widać spadku cen ponieważ duże stacje mają spore zapasy kupione wcześniej po wyższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

jak jakość pewna to cena super , sam bym przy takiej cenie jeszcze w tym roku kupił zapas nawet na cały przyszły rok ^^

u mnie cena od mojego dostawcy za min 1000l 4,09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

poczekaj ceny spadną w mojej okolicy na niektórych stacjach już ON dla TIR kosztuje 3,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czymś sie rozni ON zykly od tir? Tylko cena? A jesli tak to dlaczego? Można go zatankowac do auta lub do kanistara i potem do ciagnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Do auta tej rury to raczej nie włożysz

 

Na swiecie mocno staniało a unas rewelacji nie widac   władza sie nie wypowiada bo wyższa cena to wiekrze wpływy z akcyzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1

Orlen "Tarnogród" ON-3,99  PB95-4,15 i jak masz kartę stałego klienta to jeszcze troszkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

No jak ktos kupił po 3,55 minus zwrot to supeer cena. U mnie przed grudniem zrobione zapasy 5000 L a cena była ok 4 zł


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

A czymś sie rozni ON zykly od tir? Tylko cena? A jesli tak to dlaczego? Można go zatankowac do auta lub do kanistara i potem do ciagnika?

ON tir tym się różni od zwykłego że trzeba zatankować go minimum 200 litry. wtedy będzie taka cena z upustem. poza tym to zwykły ON. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

a u mnie ON ok 4.35 na orlenie czy bp. najtańsze na stacjach prywatnych od ok. 4.10 ale jakość to hmmm kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

ON tir tym się różni od zwykłego że trzeba zatankować go minimum 200 litry. wtedy będzie taka cena z upustem. poza tym to zwykły ON. 

To chyba u Ciebie na stacji tak to wygląda. Ja często kupuje ON TIR i można nawet tankować 10L a cena będzie ta niższa. Ostatnio nawet lałem prosto do ciągnika ten właśnie ON TIR nie wielką ilość i cena była własnie taka jak kosztuje ON TIR. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj