Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafiozo    31

Rozumiem kolego że różne paliwa wożą ale ten chłopak wozi mi już chyba 8 lat i zawsze paliwo jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomp93    0

Cena ropy to tak naprawdę tylko część ceny ON.

Jednak rozwijając mój post wyżej (#75):

Cena ropy spadła o 50$ ON tanieje o 78 gr.

Cena ropy w górę o 10 $ ON drożeje o 30 gr.

Od zawsze z obniżaniem cen nie spieszyło się im tak jak z podnoszeniem :D

Co do tego obniżania cen paliwa to na stacjach zawsze się tłumaczą, że jeszcze mają kupione po wyższej cenie i nie obniżają od razu, ale jak się zwiększy cena na giełdach światowych to momentalnie podwyższą cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pobliskich stacjach cena ON od dawien dawna oscyluje w granicach 4,54 - 4,75 więc nic nie wskazuje, że będzie dużo taniej. 
Z resztą po 3zł nigdy nie będzie bo podatki i akcyzy stanowią znaczną część ceny końcowej w jakiej kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Panowie mam w kupnie taki zbiornik na paliwo z żywicy   ,2000 l niby wojskowy niby po paliwie jak myślicie nadaje sie on na ropkę??


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak niby wojskowy i niby po paliwie to niby się nadaje . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

u mnie hurt 4.51 ostatnia dostawa, teraz to po ok 4,40 by było. Akurat przed obniżką na hurcie zamówiłem.

 

Ale na stacji 4.89 więc i tak duża oszczędność na 3,2 tys L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Lotos Rypin ON 4,59zł


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Mam pytanie kupuje ktoś paliwo z Petrodomu z Białej Podlaskiej ? jak jest z jakością ?.Pytam ponieważ mam zamiar od nich kupować .Proszę o odpowiedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czy ktoś ma doświadczenia w firmą Padra ? Cena ON przystępna ale to jest paliwo z Litwy, certyfikat też ma ale po litwesku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj