Polecane posty

pawel372    1

czyli dobrze zrobilem ze zrobilem zapasy po 4.15 ;D

ale tydzien wczesniej  niz kupilem bym mial po 4 zl  ale coz

myslalem ze bedzie tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

mam pytanie, dostawca przyslal fakturę na zamówione pliwo na styczeń po cenie 4.05, z tym ze paliwo ma dopiero przywieść, jak wiemy ostanio ceny poszly w gore, obenie ma po 4.20, być może cena będzie jeszcze wyzsza, pytanie, ile będzie do zaplaty za te paliwo? po tyle co na fakturze czy po tyle co będzie cena w dniu dostarczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter595    0

Jak myślicie lepiej kupic ropę teraz czy poczekac na letnia. Jak bardzo moze zmienic sie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

heh, a kto to może wiedzieć, ale jakbyś czasem miał pewne źrodło to graj na giełdzie, a będziesz milionerem ;). A tak na serio to wszystko może się zdarzyć jeszcze do niedawna wszyscy obstawiali cene 40$ za baryłkę, a tymczasem mamy 60$ w sumie to nikt nie wie dlaczego ceny tak wzrosły skoro wydobycie się nie zmniejszyło, mało tego w USA zapasy są największe od kilkunastu lat! Zapewne miła miejsce jakaś spekulacja cenami i ktoś teraz zgania grube miliardy. Przez ostatnie 2 lata ceny po zimie spadały, a jak będzie teraz tego nie wie chyba nikt bo analityków nie ma co nawet słuchać. Ja teraz kupiłem jakieś 2/3 zapasu, a resztę po zimie, zresztą zawsze tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

mam pytanie, dostawca przyslal fakturę na zamówione pliwo na styczeń po cenie 4.05, z tym ze paliwo ma dopiero przywieść, jak wiemy ostanio ceny poszly w gore, obenie ma po 4.20, być może cena będzie jeszcze wyzsza, pytanie, ile będzie do zaplaty za te paliwo? po tyle co na fakturze czy po tyle co będzie cena w dniu dostarczenia?

Tyle co na fakturze, jego strata że zwlekał z przywozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

pewnie będzie zwlekal bardzo długo żeby nie doplacic do interesu, miał okazje dostarczyć bo był w okolicy, tyle ze cena już była wyzsza o 15 gr niż na fakturze. pewnie szykują się jakies obnizku skoro zwleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Coś się dzieje z paliwem. Zamówiłem  w  tamten poniedziałek miało być, do dzisiaj nie ma gośc telefonu nie odbiera. Do dwóch nastepnych dzwoniłem, na razie sprzedaż wstrzymana , może do środy.

Podobno Orlen burzy się że za mało zarabia, paliwo za tanie i gra sprzedażą  w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

hmm no ja też w tamtym tygodniu zamówiłem i faktura wystawiona, a dowieść mają w tym mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Dziś dojechało po 4,26 bez bio dodatków. Jakieś 3 tyg temu było poniżej 4zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

detal 4,44 PB i ON na Shell w Kętrzynie. Nie wiem czy to pójdzie w górę czy nie ale ja dużych zapasów nie robię obecnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Dziś kupiłem po 4.14 1200 litrów. Dzwoniłem do innego oddziału żeby zapytać po ile już jest to mówili że po 4.34 wożą już

 

Miałem kupić na początku lutego ale myślałem że będzie szło w dół ale się przeliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Detal  -  PB.95 -  4.35   On.  4.35     LPG.  1.89    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ja też ponad połowę zapasu kupiłem, bo zawsze kupuje w lutym i potem przed lub w czasie żniw, ale nie ma co panikować i robić wielkich zapasów bo większość analityków twierdzi, że po zimie będzie sporo taniej, a to co się teraz dzieje to tylko zagrywka spekulantów, zapasy ropy na świecie są niemal rekordowe, a wydobycie nie spada i w pewnym momencie cena poleci jeszcze w dół i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

czyli dobrze zrobilem ze zrobilem zapasy po 4.15 ;D

ale tydzien wczesniej  niz kupilem bym mial po 4 zl  ale coz

myslalem ze bedzie tansze

 

Nie tylko Ty tak myślałeś, Ja kupiłem po 4,20 zł/l.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stacjach benzynowych już 30gr drożej niż w najtańszym momencie. Jak taniało to po kilka groszy, a jak drożeje to po 10gr.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj