Polecane posty

grego    385
Napisano (edytowany)

Tu w ogóle nie chodzi o ruskich oni dostają tylko rykoszetem. Taniej mogło by być bo araby zresztą to zapowiadały, a i popytu nie ma wielkiego i zapasy rosną. Problemem są w tej chwili USA dla, których jest za tanio... i zaczynają się tam strajki co grozi spadkiem produkcji. Jak ten świat się zmienia, kto by parę lat temu pomyślał, że ropa w USA może być za tania i że będą z tego powodu strajkować.

 

To teraz robicie zapasy na cały sezon czy tylko na wiosne?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

A czy ktoś kupował z Chemirolu??? Ciekaw  jestem jakiej jakości mają paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek    4

3,95 zł za litr ON i Pb95 cena na stacji hurtem pewnie jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR_Mateusz    35

U mnie na Orlenie 2 dni temu ON 4.32 , wczoraj 4.42 i dziś znowu 4.32. Inowrocław ( Kuj - Pom ). wydaję się to dziwne, a z innej stacji hurtem 4.11 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

nie tak powoli bo 13gr przy większej ilości to troche jest

no ale -90gr względem poprzedniego roku to też troche zaoszczędzone

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4
Napisano (edytowany)

Mazowieckie, najtańsza około 4,25zł, a najdroższa 4,42zł... :/ Pow. Ostrołęcki...

Edytowano przez kalwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U mnie 4,35 z dowozem, drogo ale chyba już taniej nie będzie, paliwo drożeje po kilka gr dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4

Brałem dane ze stronki internetowej, na której podają ceny paliw w moim powiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3438

BEZ faktury to tylko do starej 60 lub capka bo to nie ropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Dziś zamówiłem 2100 l po 4.34 mam. Kiedyś  brałem z innej firmy i kupując min 500 l dostawałem ok 20 groszy rabatu. Przez kilkadziesiąt miesięcy nie było sytuacji żebym wypompowywał ropę ze zbiornika (Mauser) do końca. Aż w  poszły mi 2 pompy wtryskowe  a w zbiorniku było jakieś 150-200 litrów. Ropa ta śmierdziała dosłownie jak rozpuszczalnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Paliwo z estrami dłużej nie powinno być przetrzymywane jak trzy miesiące albowiem ulega utlenianiu się i takie właśnie mogą być skutki utlenionego paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

BEZ faktury to tylko do starej 60 lub capka bo to nie ropa

bez faktury jest ta sama ropa co z fakturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3,30 z dowozem bez faktury od  Rosjanina. Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

paliwo z estrami nie wali rozpuszczalnieniem to raz, a dwa nie zostanie go kikaset litrów na dnie zbiornika tylko raczej na samym dnie ustana sie takie ciemne glutki (moze 10-20 litrów sie nie wypompuje, reszte mozna ssac.

 

a co do czasu przechowywania paliwa, to dosc ciekawa sprawa.

napisałem kiedys z ciekawosci i do laboratoriów orlenu i do laboratoriów lotosu odpowiednie zapytanie:

 

(skopiowałem z historii wysyłanych na poczcie)

Witam Państwa.
Jestem zainteresowany tematem trwałosci oleju napędowego.
Kupuję go kilka razy w roku w większych partiach i się zastanawiam jak długo mozna takowy olej przechowywac, by nie stracił on deklarowanych własciwości?
Miesiąc? dwa? pół roku?
Ponadto w jakich warunkach najlepiej go przechowywać?

 

Z niecierpliwoscią czekam na odpowiedź

xxx

 

i do dzis nie doczekałem sie, by ktokolwiek łaskawie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ruski Ci faktury nie wystawi a jak ktoś na "vacie" i akcyze gmina zwróci to 2,40 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Też mnie dziwi nieraz ten zapach, kiedyś jak się oblało zbiornik przy nalewaniu to kilka dni był mokry, dziś kilka godzin i śladu nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj