Polecane posty

grego    385

ceny niby idą do góry ale zapasy na świecie rosną szczególnie w USA i może być tak, że wiosną zacznie tanieć tak jak to bywało przez ostatnie dwa lata. Zresztą wszystko sie może zdarzyć, mnie jakoś robienie zimą zapasów na cały rok nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Napisano (edytowany)

Ja też z dostawą kupiłem legalnie ale w tysiączce jest dużo mniej jak tej z CPN i wychodzi na to że płace-płacimy więcej jak w CPN-ie.Jest ktos w temacie ile może ważyć litr oleju napedowego?

 

 z tego co ja wiem to waga litra uzalezniona jest od temperatury cieczy I wynosi od 840 g-860 g ale srednio mozna przyjac ze 850 gram przy temperaturze bodajze 17 C Im zimniej tym ciezejszy jest ON kupujac na stacji masz przewaznie w okolicy 15 C a z cysterki jest wychlodzone stad moze byc roznica ktora moze siegac wg mnie ponad  20 litrow Tak dla sprawdzenia to nie bierz z tego tysiaczka i poczekaj czy ci urosnie jak błysnie słonko

Prima łomza zakup 30 stycznia 4,18 zł Wiem ze drogo ale chodzilo o papier Moglem kupic po3,9 ale od poczatku stycznia wiozl Chyba cos z papierami kreci bo nie dowiozl

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wlkp stacja hawa 4.30 zł drogo coś w porównaniu do innych


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temperatura handlowa to 15 stopni, a tak jak kolega wyżej pisał w raz ze zmianą temperatury olej napędowy zmienia swoją objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Alsa siedlce 

ON - 4.10

PB - 5.15

LPG - 1.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luk1988    1

Ja kupowałem w Petro-naft w Płońsku na końcu stycznia po 4.07 przy dwóch tyś litrów. Może i ztaniaje jeszcze później ale chciałem kupićdo końca stycznia żeby w lutym złożyć o zwrot akcyzy. Pieniążki będą na wiosne a tak to aż by były gdzieś w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
Napisano (edytowany)

EKOTANK

ja od nich biore juz od paru lat i sie nie zawiodłem

zwykle paliwo jest ładne niebieściutkie, a nie żólte i na spalanie narzekać nie mozna.

 

Gadałem z kierowca i oni je biorą ponoc albo z Możejek albo gdzies spod Berlina, bo tamto paliwo niby nie ma miec bio.

 

 

Przywieźli kompletną żółtaczke dzis, wiec troche sie zawiodłem (ta niebieska, która zawsze wozili była bardzo dobra).

NA pytanie czemu ropa jest taka żołta kierowca odpowiedział, ze niemieckie paliwo juz sie skonczyło (w kazdym razie nie wożą już stamtad) i biorą z lotosa a u nich ponoc jest taka zółta.

Cóż począc.

 

ps

jak ktos chce kupowac paliwo, to chyba czas najwyzszy, bo zaczeło mocno drozec na rynkach swiatowych.

praktycznie cały styczen trzymało sie ponizej 50 dolarow za baryłke a przez osttnie pare dni kurs wzrósł około 15%.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkrwpx3    0

4,12 lubelskie, hurtowo z dowozem do domu (tydzień temu było 4,06) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zakupione dziś: ON 4,24 zł

Huzar - Stężyca (pow. Rycki)

Mówili, że jutro ma być korekta ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

nie dostałeś wyniku badania z laboratorium?

 

przyślą razem z fakturą.

sam jestem ciekaw co tam bedzie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

zakup 1000l po 4,1 z dowozem wlkp prywatna sieć stacji biore odnich kilka lat narazie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1757

w   tamtym tygodniu stacja siedlce 4,10 w tym paweł wiesz ile ?? ale jak dziś jechałem do warszawy to po pare groszy drożej jak w tamtym tygodniu 5-7 gr na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

W popowie z dowozem 2,5 tys kupiłem po 3,97 biorę od nich od paru lat i jest dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marasp    7

orlen, gm. Józefów nad Wisłą-4,33zł  trochę drogo ale się opłaca bo gdy kupowałem na tańszej stacji należącej do firmy (która posiada ok 150 tirów) spalanie było wyższe o jakieś 0,5-0,7l/100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

we Wrześni on 4,45 na stacji, ale taka polityka, gdzie bogaty rejon tam droższe palio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

w okolicy diesel lekko powyżej 4,20 benzyna 95 parę groszy tańsza a było już taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

ON najtańszy był jak na razie u nas w pierwszej połowie stycznia przy dostawie 10tys udało się wyrwać za 4zł teraz jest już drożej.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

w okolicy rolnicy wpadli w panike i kupują na potęgę, aż cysterny nie nadążają wozić..., a dostawcy zacierają ręce i dźwigają ceny, bo wystraszony każdą cene przyjmie. Jak na razie na świecie ropa raczej ma tendencje spadkowe. U mnie 4.30 przy 1000l

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj