Polecane posty

pawel372    1

kurde a ja kupilem pare dni temu po 4.15 grrr

ale i tak max do konca stycznia moglem czekac  chce zlozyc rachunki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Kogo polecacie w rejonie rypina, gol-dob, brodnicy, torunia. Dzwonilem do eko-tank i jest po 4,05, i podobno ma drozec.. Niigdy nie bralem od nich, moze ktos powiedziec cos o tej firmie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Na rynku walut niespokojnie dolar się umacnia, ropa dziś również delikatnie odbiła czyli na dniach raczej nie będzie znaczących spadków cen paliwa a tendencja może być nawet odwrotna. 

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw. skoro cena orlenu na dzis to 4.10 to pomyśl jak wielki upust musieli by miec zeby zarobić coś na tym

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podałem cene hurtową orlenu na dzisiejszy dzień. wiadomo na stacjach w detalu znacznie wyższa. 

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś dać mi namiar na dostawcę w południowo-zachodniej części Dolnego Śląska (Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Lwówek Śląski i te okolice) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

ciekaw. skoro cena orlenu na dzis to 4.10 to pomyśl jak wielki upust musieli by miec zeby zarobić coś na tym

 

dokladnie teraz mozna sobie pomyslec ile zarabiaja

a podobno stacje zyja ze sprzedazy hot dogow

mi przywiezli paliwo po 4,15 a wy  ponizej 4 macie....

a i tak nigdzie taniej nie chcieli mi sprzedac;d wiec i tak musze byc zadowolony he

zobaczycie jak przyjdzie wiosna barylka idzie w dol a ropka pojdzie w gore;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorz    0

Dostawca z dolnego śląska to petrol katy wrocławskie , dostarczają na paliwo na gospodarstwo , jedyny mankament to ze trzeba zapłacić kierowcy lub wysyłają fakturę proforma i trzeba zapłacić jeszcze przed dostawa . Mnie osobiście to nie przeszkadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dostawca z dolnego śląska to petrol katy wrocławskie , dostarczają na paliwo na gospodarstwo , jedyny mankament to ze trzeba zapłacić kierowcy lub wysyłają fakturę proforma i trzeba zapłacić jeszcze przed dostawa . Mnie osobiście to nie przeszkadza .

 

Kupuję z Jeleniej Góry przeważnie z 0,3  taniej niż w Kontach i lepsze, a co byłem w szoku to zapłata  7 dni po dostawie.Bo przedłata lub dla kierowcy to norma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Witam. Koledzy czy ktoś z was kupuje ON z Olkopu? Bo chciałbym od nich wziąc tym razem tylko nie wiem jak z jakością? Podobno mają paliwo z Litwy itp. bez dodatku tego badziewia z rzepaku. Zawsze brałem z innej firmy ale nie podoba mi sie to paliwo bo same gluty pływaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Olkop mogę polecić paliwo sprawdzone biorę od lat cena na wczoraj 4,11 w Wąbrzeźnie koło straży jest przeważnie trochę tańsze ale co do jakości nic nie mogę powiedzieć wiem że niektórzy sąsiedzi kupują ja mam nowego perkinsa więc wolę brać ze sprawdzonego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Dziś kupowałem do samochodu i do tura ON po 4.3zł/litr a jak bym na chwilę obecną chciał brać od nich 2000l to cena 4.08 zł/litr. Stacja taka mniejsza prywatna. Gmina Zblewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj