Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adammo    0

Po świętach kupiliśmy 1000l z dostawą za 4,2 zł/l. ciężko powiedzieć, myślę że cena będzie jednak stała chwilowo w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

U nas Orlen najtaniej 4.3 zł @rolnik to ŁURSUS ci tak dużo pali??! :D karygodne, sprzedaj i kup fendta heh


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

O sprawdzone informacje na dłużej to ciężko. W hurcie poszło parę groszy w dół wiec na stacjach też powinno coś spaść. Świąteczne podwyżki już chyba minęły.

http://www.lotos.pl/145/type,oil_eurodiesel/dla_biznesu/hurtowe_ceny_paliw/archiwum_cen_paliw

Ropa też tanieje nadal. Co prawda wolniej ale jednak tanieje. Najlepiej śledzić ceny ropy i ON w hurcie i pilnować kiedy się skończy dobre i zacznie drożeć.

Dokladnie na lotosie i orlenie cenniki w dol i to od dluzszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

ja jak brałem 600 l to 3 beczki pod korek były. 4.18 na koniec grudnia było.

 

gdzie brałeś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

też stamtąd biorę - teraz maja po 4,10 chyba poczekam jak spadnie poniżej 4, skąd dokładnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ci z Komarówki mają takie zielone plakaty reklamujące ich firmę po trasie  z Białej na Międzyrzec z numerem tel.603220...czy to inna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Karol za szybko jeżdżę tą trasą aby na plakaty patrzeć :), firma nazywa się tomex, numer do kierowcy który zbiera zamówienia i rozwozi paliwo: 668676582 (marek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Myślę, że warto jeszcze troszkę poczekać z kupnem paliwa bo ceny jeszcze mogą spaść


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Karol za szybko jeżdżę tą trasą aby na plakaty patrzeć :), firma nazywa się tomex, numer do kierowcy który zbiera zamówienia i rozwozi paliwo: 668676582 (marek)

 

To ta inaczej się nazywa,no a ja niestety tylko 90km więcej renia nie poleci. Teraz kupujecie zimowe paliwo które jest (rzadsze) niż letnie i więcej go ciągnik spali. Ja poczekam do kwietnia na letnie no chyba żeby zaczeło drożeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Gdzie mogę kupić najtaniej olej napędowy w okolicach łodzi (ok 1000L) z transportem na miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

zenujace ceny na gieldach spadaja a u mnie drozeje

pytalem sie goscia jka mial paliwo po 4.15zł to mowil ze ma taniec caly czas to czekalem

dzownie dzis 4.25  smiech a mialo taniej

teraz znow mi mowi ze ma taniec...

pojechalem do cpenu 20 km odemnie zagadalem i chce mi przywiezc po 4.17 zł a jutro ma byc jakas obnizka u nich takze rano  bede wiedzial ile mi opuszcza

a na cpnie 3 km odemnie na lotosie 4,65 paliwko xD smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Nowa cena zawsze jest we wtorek na stronie orlena. Więc się zmienia u dostawców hurtowych. Ja mam jeszcze zapas z dostawy z początku grudnia. Zaraz niestety będę trochę stratny względem stacji. No ale co zrobić, ale jak zaczęły się obniżki to i 50gr było różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj