Polecane posty

pawel372    1

jakies 2 tyg moze 3 hurtowo pytalem sie ile za paliwko 4.15 z dowozem dzis dzwonilem do innego  gosciu sprzedal cpn i teraz aby wozi 4.45 moze cos odleci mowil smiech na sali

a na cpnie najblizszym bylo jak dzwonilem 4.85 4.75 jakos tak teraz 4.65 a na innym cpnie troche dalej mnie jakies 15 km jest 4.35  i jeszcze mozna negocjowac ceny ;)

a barylka ropy caly czas spada ponizej 50 dolarow za barylke a paliwo nie tanieje...

polecam mini cpny do tankowania paliwa bardzo dobra sprawa 400 zl + a komfort  dobry 40 l/ min przeplyw to mi wystarczy na drogie szkoda hajsu ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej napędowy 4.34 zł

benzyna 95 4.25 zł

 

cena detaliczna z pobliskich stacji benzynowych.

Niestety tendencja spadkowa powoli zwalnia. Jeżeli będą planowane podwyżki to trzeba zrobić zapas na najbliższy sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

a ile L brales jesli to nie tajemnica

Barylka ponizej 50  dolarow a paliwo nie tanieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

do konca miesiaca musze kupic zapas paliwa jakis

jak bedzie taniec nadal to kupie malo a jak bedzie sie piac w gore to zapas konkretny;d

to ja pewnie tez kupie po takiej cenie jak bede bral dam znac po ile placilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

jeszcze nie brałem, taką cenę mi podał - przeważnie biorę min. 500l

 

A jak te paliwo z Komarowki? Napisz mi na pw , bo słyszałem różne opinie.


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

właśnie też zastanawiam się nad zakupem paliwa żeby na dłużej mi starczyło :) wyczytałem że jak 500l wystarczy żeby dowieźli ale ciekawe jak z ceną będzie

 

ale mam pytanie ma ktoś specjalne dystrybutory do paliwa? kiedyś wyczytałem że postawią na podwórku w gratisie jak będzie stała współpraca ale teraz nie mogę tego znaleźć a chciał bym zobaczyć jakie warunki były może ktoś się orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Lublin - Auchan 4.30, Kolumna Transportu sanitarnego - 4.29. Ceny brutto

 

Polecam https://www.cenapaliw.pl/

Nie tylko zaglądać, ale i aktualizować.

W ubiegłym roku gdy cena spadła do 4,99 zakupiłem ON do końca sezonu i to był strzał w "10", bo potem już takiej ceny nie było.  Teraz też jak tylko drgnie do góry (bo od kilku dni nie spada) to chyba kupię kilkaset litrów.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

A jak te paliwo z Komarowki? Napisz mi na pw , bo słyszałem różne opinie.

 

moim zdaniem dobre, biorę od nich już kilka lat - dzwonię i przyjeżdża cysterka na podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

Lublin - Auchan 4.30, Kolumna Transportu sanitarnego - 4.29. Ceny brutto

 

Polecam https://www.cenapaliw.pl/

Nie tylko zaglądać, ale i aktualizować.

W ubiegłym roku gdy cena spadła do 4,99 zakupiłem ON do końca sezonu i to był strzał w "10", bo potem już takiej ceny nie było.  Teraz też jak tylko drgnie do góry (bo od kilku dni nie spada) to chyba kupię kilkaset litrów.

 

A ja zaczekam i kupie taniej w kwietniu... a tu sobie poczytajcie:

http://niewygodne.info.pl/artykul5/01972-Rzad-wprowadzil-nowy-podatek--oplate-zapasowa.htm

 

 

Rząd po cichu wprowadził nowy podatek paliwowy - tzw. opłatę zapasową. W mediach całkowite embargo informacyjne na ten temat!

Rząd postanowił wykorzystać spadające na światowych rynkach ceny ropy naftowej, by niepostrzeżenie wprowadzić na krajowym podwórku nowy podatek paliwowy - tzw. opłatę zapasową. Płacić ją będą producenci paliw na rzecz stworzonej przez rząd PO-PSL Agencji Rezerw Materiałowych. Problem w tym, że koszty wprowadzenia opłaty zapasowej zostaną prawdopodobnie i tak przerzucone na nabywców końcowych, czyli zwykłych kierowców kupujących paliwo na stacjach benzynowych.

Więc już teraz wiecie dlaczego paliwo dalej nie tanieje? a baryłka spadła ze 110 na 50 dolarów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W tamtym roku w styczniu kupiłem po 4,8 na stacjach była  po 5,1. W lipcu po 4,8  mogłem na stacji kupić bez problemu.

Mi z Berlina przywożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a w Żurominie i na Orlenie i na Lotosie ceny spadają najwolniej w całej Polsce dziś obniżka ON 4.69

w sobotę szykuje się protest i blokowanie stacji zobaczymy czy to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Ustawę przyjął cały sejm jednogłośnie a nie po cichu ,rezerwa jest konieczna w każdym gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

A na dodatek przyjęta została już w kwietniu 2014 roku. A tylko termin wejścia w życie ustalono na 1 styczeń 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

ja tez jestem z okolic zuromina moze przejade sie na protest o ile bedzie bo narazie to wiem ze aby w internecie i w gazecie strajkuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

dziś orientowałem się w cenie ON - 4.10 brutto/litr z dostawą do gospodarstwa przy ilości 1000l, południowa wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Stacja Orlen 4,44

Stacja Generon 4,39

Ceny za ON

Edytowano przez benek79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Też kupiłem po 4.10 ale na tysiączce mniej do 50 l  i juz kupowałem od pięciu i każdy ukręci i wychodzi więcej jak w cpn gdzie jest kilkadziesiąt gr.drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś sprawdzone informacje jak to będzie teraz z ceną oleju napędowego ? Bo już od dwóch tygodni cena stoi w miejscu i zastanawiam się czy to nie jest dobry moment na zakup zapasu ON na bieżący sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

O sprawdzone informacje na dłużej to ciężko. W hurcie poszło parę groszy w dół wiec na stacjach też powinno coś spaść. Świąteczne podwyżki już chyba minęły.

http://www.lotos.pl/145/type,oil_eurodiesel/dla_biznesu/hurtowe_ceny_paliw/archiwum_cen_paliw

Ropa też tanieje nadal. Co prawda wolniej ale jednak tanieje. Najlepiej śledzić ceny ropy i ON w hurcie i pilnować kiedy się skończy dobre i zacznie drożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj