Polecane posty

EKO-ENERGIA    9

ja z końcem roku kupiłem po 4,18 od super sprawdzonej firmy z fakturą z końca roku i Vacik do zwrotu i będzie na akcyze w lutym jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

 

ale z WAS LENIE wkleiłem link dokładnie napisałem ktory podpunkt a wy to samo a wiec dla leni info. :P

 

Warszawa, dnia 16 grudnia 2014 r.
Poz. 1812
RO ZPORZĄDZENIE
MINISTRA GOSPODARKI 1)
z dnia 10 grudnia 2014 r.
w sprawie określenia stawek opłaty zapasowej
Na podstawie art. 21b ust. 9 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu
ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku
naftowym (Dz. U. z 2014 r. poz. 1695) zarządza się, co następuje:
§ 1. Stawka opłaty zapasowej wynosi odpowiednio:
1) 43,00 PLN za tonę ekwiwalentu ropy naftowej;
2) 99,00 PLN za tonę gazu płynnego LPG.
§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2015 r.
Minister Gospodarki: wz. J. Pietrewicz

 

Ale że jak?

Mam zakupione 1000l on i mam odprowadzić 43 zł?

Ciekawe jak to się ma do stacji benzynowych?

 

4,3zł w hurcie.

 

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak?

Mam zakupione 1000l on i mam odprowadzić 43 zł?

Ciekawe jak to się ma do stacji benzynowych?

 

4,3zł w hurcie.

 

 

z tego co myśle to jest opłata które firmy co sprzedają ON bedą musiały placic państwu ,

pewnie znowu podskoczy o ok.5 groszy w góre .


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204

U nas Podlasie dziś najtańsza jaką spotkałem 4.34 zł. Czy paliwo zimowe w lato przy +30 stopniach będzie dobre, czy coś z nim się dzieje?? :P Ogarniam sobie teraz beczkę 1000L ale niektórzy sieją ferment, że "fluki" lecą...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tzw. Mauzery? One sa ze zwykłego plastiku to nie wiem czy ropa w nich sie nie bedzie "psuć". Słyszałem że nawet ten plastik sie potrafi rozpuścić i może tłoka zalepić. Najlepszy by był taki atestowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy ropa sie psuje , to nie woda .  ja posiadam kilka takich i jestem zadowolony , znajomi również . najlepiej kup z stelażem metalowym . ( uzywany ) po jakiej chemii . stelaż bedzie trzymał zeby sie nie zniekształciła .

również są specjalne Mauzery ale to juz Kilka tyś na start. chcesz tanim kosztem to pomysl nad tym co napisałem . Napewno sie nie rozpuści .


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w hurtowni PK TANK obecnie stawka za ON 2.26

 

Panowie gdzie wy dostajecie tak duże rabaty ? ja kupuje rocznie 30 tys litrów i takich cen nie mam .


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

a od kiedy ropa sie psuje , to nie woda .  ja posiadam kilka takich i jestem zadowolony , znajomi również . najlepiej kup z stelażem metalowym . ( uzywany ) po jakiej chemii . stelaż bedzie trzymał zeby sie nie zniekształciła .

również są specjalne Mauzery ale to juz Kilka tyś na start. chcesz tanim kosztem to pomysl nad tym co napisałem . Napewno sie nie rozpuści .

 

Na pewno  sie nie rozpuści. Ja kiedyś sobie taki kupiłem ,ładny czyściutki ,jak nóweczka, a co najlepsze to od firmy co handluje paliwem. Zeby nie przeciągać to pompa mi się w kombajnie zatarła przed samymi żniwami.Dobrze że tylko do jednej maszyny nalałem.

4,30 ON

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć słabe paliwo , albo przyszedł swoj czas na pompe .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Nie cytuj poprzedniego posta.

Ty jesteś jak moja żona... zawsze wszystko wiesz lepiej... :lol:


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czerwona po 2.80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204

A czym myć taką beczkę po kleju czy innym dziadostwie?? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

4.39 lokalna stacja rozmawiałem i ma jeszcze isc w dół


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Mi też kilka pomp poszło. myślę ze przez to ze zbiorniki stały na dworzu - na słońcu. teraz mam w hali i  narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś chce po kosztach,a nie kupować specjalne zbiorniki to najlepiej kupić beczki metalowe takie np. po 200l i rozlać, zakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

60 litrów/min  ;) czyli litr na sekundę... Powodzenia w zatankowaniu bizona w 3 minuty 20s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest rzeczywista wydajność takich pomp, ale masz rację na pewno nie 60l/min może koło 30l/min było by bliżej prawdy. Trzeba by było to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja mam taką , żeby 60l/min wydusić to trzeba by silniczek zamontować , a tak normalnie to pewnie z 15l /min. Kilka tyś przepompuje rocznie ale zaczynam sie powoli za czymś rozglądać


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Cena hurtowa pod koniec grudnia 4.14 brutto za 500l z dostawą do domu oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj