Polecane posty

Nikita_Bennet    316
5.27 za litr -zamówiłem bez dodatku estrów ,gdyż ma ma niższą temp. zamarzania i na zimę lepsze
a podpowiedzcie panowie jaką ilość zamawiacie aby wziąć bez estrów. Chodzi mi o minimum jakie trzeba wziąć. Pytam bo chcę trochę uzupełnić paliwko przed końcem roku (US do końca roku a i chce mieć gotowe fakturki do UG i zwrotu akcyzy).

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A to można bez estrów wziąć?

 

Dziś faktura proforma na 5.09 za litr. I przerwa bo będzie pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

shell Kętrzyn 5,48 w detalu.

Pamiętajcie że do zwrotu akcyzy w pierwszym terminie fakturki do końca stycznia więc jak ktoś ma kasę to kupować paliwo (ja na cały limit już paliwko kupione).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

2000 litr. z dostawą do domu po 4,85 i znajomemu butelka za dobry cynk :D


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Tak, choćby dlatego, że głównym bohaterem obecnej sytuacji jest Putin.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Moim zdaniem tak . Skoro importujemy ropę z Rosji to jaki mieliby interes w obniżeniu cen w obliczu konfliktu ? W Rosji tylko na papierze jest demokracja . Tam rządzi jeden człowiek . U nas jeśli chcesz coś kupić zza granicy to liczy się jakość i cena , a tam w tym chorym systemie liczy się polityka Putina . Jeśli on nie chce żebyś handlował z producentem w innym kraju to po prostu tego nie zrobisz . Mam znajomych na Ukrainie , to co pokazywali w telewizji to podobnież jest pikuś ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

dziś zrobiłem dodatkowy zapas, kolega zamówił dziś 2tyśl + opał do suszarni ale z ceną dnia zamówienia i myśle że dobrze zrobiłem bo rozmawiałem z kierownikiem pewnej firmy i mówił tak jak ja że putinowi nie zależy na sprzedaży i przykręci kurek lada moment żeby polaków sprowadzić na ziemie i przewidywana cena za pare miesięcy 7-8zł jak wojne rozkręci to szybciej i jak rozmawialiśmy dostał telefon od naftobazy że już 10gr od jutra w góre dotego wszystko ropopochodne też pujdzie w góre gaz , smary oleje, nawóz , naftobazy robią już zapasy, a narazie największym dyktatorem jest giełda i jej niestabilność uzależniona od humoru pana Putina

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

na razie nic się nie dzieje, a cena hurtowa na orlenie nawet spadła, aby nastąpił drastyczny wzrost cen musiała by wybuchnąć prawdziwa wojna lub sankcje ale te są chyba jeszcze mniej prawdopodobne niż wojna... W tej chwili to właśnie przez panikarzy ceny mogą wzrosnąć bo zaczną kupować na zapas. U mnie cena taka sama jak 2 tyg temu

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Właśnie godzinę temu zatankowałem na Rosji i cena rubel w dół według tamtego tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Było 31.50 rubli za litr dzisiaj 30.50 paliwo zimowe do -35C na innych cpn do 33.50 zimowe za 1euro dawali dzisiaj 49 rubli cenę sobie oblicz. Tak taniego rubla od kąd jeżdżę nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

1000 l ON bez dodatków 4,96 zł/l brutto - dziś dostawa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

putin nie przykreci korka , kto sobie wyciąga pieniądzę z kieszeni ? . przecież on z tego żyje .

Myśle ze ceny nie ulegną zmianom , gdyż polski czarny rynek dobrze sobie radzi w takich sytuacjach .


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Piszcie jak wyglądają u was ceny ropy.

U mnie we wtorek tata kupował na stacji Afor po 5.32zł/litr, to ludzie się dziwili co takie zapasy robi.

Dziś ropa kosztuje już 5.42zł/litr na tej samej stacji, a na Bliskiej 5.39zł/litr i pewnie nikomu z sąsiadów już nie jest do śmiechu. -_-

Edytowano przez Tworkowiak

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

u mnie 5.17zł z dowozem na podwórze w sumie od 2 tygodni bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Cena oleju napędowego z dowozem jest po 5zł ale każdy kantuje jak moze i czasami lepiej zapłacic drozej w cpn jak ma na podwórko przywieźdź.Narazie na podwyżki nic nie wskazaje ale to juz prawie wiosna i kazdemu paliwo będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Różnie może być z ceną, idzie wiosna ale z drugiej strony kończy sie zima czyli sezon opałowy. W tamtym roku w żniwa płaciłem sporo mniej niż na wiosnę ale teraz się zastanawiam czy nie zamówić na cały sezon. Dzisiaj w USA spadki właśnie z powodu raportu o stanach zapasów po zimie. Teraz wszyscy będą patrzeć co Putin wymysli

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Piszcie jak wyglądają u was ceny ropy.

U mnie we wtorek tata kupował na stacji Afor po 5.32zł/litr, to ludzie się dziwili co takie zapasy robi.

Dziś ropa kosztuje już 5.42zł/litr na tej samej stacji, a na Bliskiej 5.39zł/litr i pewnie nikomu z sąsiadów już nie jest do śmiechu. -_-

 

 

Jest już taki temat o cenach : http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1107-ceny-paliw/page__st__420


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj