Polecane posty

dawidg2    31

To gdzie ta stacja? Bo może warto jeszcze 30gr zaoszczędzić ale muszę mieć pełną fakture Vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Na wschodzie paliwo czasami też jest dobre. Zależy od źródła... A wracając do cen jak sądzicie czy/kiedy zacznie drożeć ON bo jak na obserwując sytuację to spadki cen się utrzymywały, ale jak długo? (przynajmniej w moim rejonie taniało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

To gdzie ta stacja? Bo może warto jeszcze 30gr zaoszczędzić ale muszę mieć pełną fakture Vat.

 

A z jakiej części Wlkp jestes? jakie okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ok Leszna,

 

Na hurcie widać że tanieje, zreszta zawsze na koncówce roku tanieje. Pozatym goni nas już dość mocno kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Ja kupuję po 5.10zł ze stacji. Woj.Wielkopolskie.
Rozumiem że z fakturką itp i sprzedającego nie zamkną po 2 latach za lewe faktury?

Bo od ruskich to jest po 4,2 max a jak sam pojedziesz to i poniżej 3,3 kupisz jakąś najtańszą.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Rozumiem że z fakturką itp i sprzedającego nie zamkną po 2 latach za lewe faktury?

Bo od ruskich to jest po 4,2 max a jak sam pojedziesz to i poniżej 3,3 kupisz jakąś najtańszą.

 

Tak, jest faktura,wszystko przez firme wystawiane.

 

 

 

@dawidg2 stacja okolice Kleczewa także kawałek byś miał,ale jak po wieksza ilosc sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

5,65 stacja 35gr taniej z transportem do domu(dla stałych klientów)

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskow7    0

Witam,

 

Interesuje mnie w województwie lubelskim gdzie mogę kupić w hurcie ON w dobrej jakości w rozsądnej cenie

 

Będe wdzieczny za info. (priv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ja na zimę zalałem swoje ciągniki paliwem z Shella Vpower, cena za litr 6.11, ale lepszego paliwa nie znam. Ciągniki mają dobrego kopa i nie ma problemów z odpalaniem w mrozy, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Zamówione po 5.18 zł w hurcie. W ciągu 3 tygodni ponad 20 gr spadła cena na hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

5.30 z dowozem na miejsce

Edytowano przez walkol

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

U nas zalezy od stacji Kraków 5.39 do 5.69 ja kupuje narazie na Orlenie bo według mnie oni mają najlepsze paliwo to płaciłem po 5.44 ostatnio.

Najtaniej ma chyba BLISKA i NESTE.

Sąsiad smiga na opale to wiem że przywożą mu po 3.80zł/l

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

do takiego sprzęta i ty lej opał


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

U nas wczoraj na stacji Oren było po 5,08zł /l ale tylko dlatego ze likwidują stację i chcieli szybko opróżnić zbiorniki w ciągu kilku godzin były puste tylko nie wiem czy jakość paliwa z samego dna zbiorników będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Zależy z czego zbiorniki. Jeśli plastikowe to w nich raczej aż takiego syfu nie powinno być. Gorzej jak stare zardzewialce <_<

@niebieskiebydle- jak pytałem się na stacji to powiedzieli że od tysiąca litrów a na innej stacji jest od razu niższa cena na ilości tirowe- czyli min. 400l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Z tego co czytam to u mnie w Rypinie narazie cena za ON jest kosmiczna 5,57 na Lotosie. Z zakupami na wiosnę się wstrzymam albo pojadę gdzieś dalej.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj