Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AGRObombula    2

deer jak bym ci powiedział co jest códownym składnikiem w całej grze to założe sie że byś mnie wyśmiał jak niejedni to zrobili aż sami spróbowali potem zmienili zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
narazie i tak zostane prz świniach moze sie poprawi

 

Uwierz mi nie poprawi sie a napewnoi nie za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

dziś był unas skup swin, no i znów była wielka wojna jak w co czwartek wyobrażcie sobie że koleś dziś przyjeżdza z hasłem,że niemam popytu na mięso wiepszowe i albo dajemy swine po 2,80 zł albo niemamy oczym rozmawiać i z takim hasłem donas, jemu niezależy na naszych śiwniach możemy wy...lać bo on znajdzie głupków co mu sprzedaja w każym kące nawet po niższej cenie. Więc chyba lepiej niebedzie jedyne rozwiązanie stawić temu czoło bo tak być niemoże ze niedoś ze rolnicy hodują świnie łażą przytym to potem jeszcze niektórzy mją wąty i sie niepodoba jak tak może być :angry: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

To widze, że już do niezłych metod się posuwają debile... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

U nas kiedyś to na wadze obcięli nam na 4 świniach po 4-5 kg na każdej. To weźcie sobie policzcie jak świnki były po 4,10 ....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

do mnie jutro przyjeżdzają niby ma dać po 3.20+vat ja dam 40 i jeszcze z 20 zebiore po rolnikach jutro wam powiem po ile dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
U nas kiedyś to na wadze obcięli nam na 4 świniach po 4-5 kg na każdej. To weźcie sobie policzcie jak świnki były po 4,10 ....

 

To strasznie dużo... :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

quercus widze ze też uwas niezle cwaniaki na wadze kręcic.

 

szczeże mowiąc po dzisiejszym dniu odechcialo mi sie swin niedość ze to trzeba sie narobić przytym to jeszcze sie proś, aby ci ktos je wzioł i to za jaką cene ojjj aleśmy sie czasów doczekali. Jutro nasępne sępy przyjadą donas po jałówki ciekawe co ci wykąbinuja bo już drugi tydzien nas zwodza niby jutro na 100%

 

tyj123 jestem ciekawy czy da tą cene co ci zaproponowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

sam jestem ciekawy co zrobią bo mam 40 tuczników po 110-120kg i juz dłużej niemoge czekać jutro napisze po ile dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam co tu duzo pisac ni w ch..j sie nie opłaca ale co zrobic jak sa swinie wszopie co wygnac na pole umie zboze juz sie konczy i do zniw bede musial kila dziesiad ton zboza :angry:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

na dzień dzisiejszy nie opłaca sie hodować swin :P ale nie wiemy jak sie cena zmieni w przyszłosci.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
U nas kiedyś to na wadze obcięli nam na 4 świniach po 4-5 kg na każdej. To weźcie sobie policzcie jak świnki były po 4,10 ....

 

Podobno Duda opierd@la bardzo na wadze, kto z was do tego złodzieja odstawia?? :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przygladam sie waszym wypowiedziom i wszysycy krzycza wysoka cena zboża . hodowla nie opłacalna a wróccie sie do pare lat wstecz jaka była cena zbóz ?? tez tak chętnie sprzedawaliście?? w rolnictwie nie jest tak jak np w firmie nie można zrobić bilansu jednorocznego zeby wszystkie wydatki i koszty były wkalkulowane . Trzeba patrzec tak ze raz jest gorzej raz lepiej czasami złe czasy trzbea przewegetowac pamietam raz kumple sprzedawał pszenice po 300zł tone i co wtedy majatek był z produkcji roślinnej?? poczekajcie jak na zachodzie sie urodzi zboże zobaczycie jaka bedziecie miali cene


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
przygladam sie waszym wypowiedziom i wszysycy krzycza wysoka cena zboża . hodowla nie opłacalna a wróccie sie do pare lat wstecz jaka była cena zbóz ?? tez tak chętnie sprzedawaliście?? w rolnictwie nie jest tak jak np w firmie nie można zrobić bilansu jednorocznego zeby wszystkie wydatki i koszty były wkalkulowane . Trzeba patrzec tak ze raz jest gorzej raz lepiej czasami złe czasy trzbea przewegetowac pamietam raz kumple sprzedawał pszenice po 300zł tone i co wtedy majatek był z produkcji roślinnej?? poczekajcie jak na zachodzie sie urodzi zboże zobaczycie jaka bedziecie miali cene

 

No właśnie na zachodzie w tym roku była większa susza niż u nas teraz. Z tym kalkulowaniem to też muszę sie zgodzić bo to już taki jest zawód i nic się nie poradzi raz lepiej raz gorzej ....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ale na Boga ile można n@pierdalać za darmo świnie tym złodziejom z zakładów mięsnych???? :angry:

Nie można sobie cały czas wkręcać, że jak jesteś rolnikiem to będzie cały czas lepiej albo gorzej, MY CHCEMY GODNIE ŻYĆ!!!


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
Ale na Boga ile można n@pierdalać za darmo świnie tym złodziejom z zakładów mięsnych???? :angry:

Nie można sobie cały czas wkręcać, że jak jesteś rolnikiem to będzie cały czas lepiej albo gorzej, MY CHCEMY GODNIE ŻYĆ!!!

Witam krolikNH bardzo madrze piszesz juz mie tesz denerwuje takie głupie pisanie trzeba przeczekac chyba nie wiecie ile kilo swini kosztuje takie rady to mozna sobie w sadzic 2 rok pracy po kosztach mozna powiedzec ze 3ale w 2005 bynajmiej zboze bylo po 400 a teraz jeczmien 900 i co tu ku...w a kazdy tylko sie z swiniazy teraz smieje w 2001 roku trzoda kosztowała 4.4 a teraz 2.8 :angry:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

witam byli umnie po świnie i dali po 3.10+vat ale mówią ze idą w góre 10 gr na kg to i tak bardzo duzo sprzedałem 40 szt to 400zł jestem do tyłu zobaczymy co dalej teraz następne sprzedaje za 3 tygodnie może cena pójdzie w gore a ma moze ktoś z was zboze do sprzedania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

U mnie zboża baaardzo mało :) Zobaczymy czy starczy... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moich stronach jeden gość, co chowa świnie, ma okolo 1 milion w banku i już zaczyna jechać na kupnym zbożu. W sumie to nieciekawie sie mu zapowiada, ale co takie życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

krolikNH i jan2130 mają racje my chcemy godnie żyć a zboże kiedys niebyło takie dorgie a teraz co świnie za symboliczną kase a zboże na wagę złota haha ale mi interes a co do tych kalkulacji to wam powiem o tak mam 150 sztuk na dzien dzisieszy 100zł dopłacam do każedej sztuki no to teraz sobie policznie i pokalkulujcie a jak jeszcze trzeba zboze kupić to kaplica. Jedno wam powiem zakłady mięsne tłumaczą ze nadwyżka a ja wam powiem niema nadwyżki i to teraz dlanich najlepszy czas bo sie bogacą te złodzieje kosztem rolnkiów

 

tyj123 pozdrawiam dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@AGRObombula mozesz mi wytłumaczyc jakim cudem az 100zł dopłacasz do kazdej sztuki.Ja w tamtym roku kupiłem prosiaki i zboze i jakos przy cenie 3.3 z vat nie dolozyłem ani złotówki , jeszcze nawet na lizaka mi zostało.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zaczęcie hodowli krów mamek rasy hereford. Zastanawiam się czy utrzymam się początkowo z 10 mamek? Czy bardziej opłaca się opasać cielaki, czy sprzedawać odsadki, czy może odchowywać jałówki i sprzedawać do dalszej hodowli? Czekam na wasze propozycje.  
    • Przez KrzysztofKrojniak
      Witam pytanie do rolników którzy mieli już kontrole wedle ASF. jak tam sprawa z siatkami na okna jaskółkami i wróblami. przecież są pod ochroną gniazd nie rozwale a co podczas kontroli. kujawsko pomorskie 
    • Przez gutfi888
      Czy opłaca się hodować 15 sztuk rasy limousine i sprzedawać je na ubuj?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj