Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Też dostałem decyzję ... chyba w środę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Tez decyzje dostałem, aczkolwiek trochę się zawiodłem, bo miałem info z ministerstwa, ze przy cyklu otwartym będzie nie mniej niż 23 zł za szt. rekompensaty.

A tu zaledwie 20 zł, no ale trzeba brać co dają i nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co z tego że dostaniemy tą kasę jak i tak zostawimy ją w w mieszalni pasz jak byłem wczoraj po soję i usłyszałem cenę to mnie dosłownie zatkało 1980zł tona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W środę decyzja , dzisiaj kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty    3

Odświeżam!
Jak sprawa z opłacalnością po nowym roku?
Chciałem kupić kilka sztuk na poczâtek hodowli. ( narazie tylko trochę bo muszę przystosować pomieszczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z KILKOMA daj se spokuj chyba że na własny użytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Z kilkoma sztukami w otwartym nic nie ugrasz jak juz to sobie kup ale kilka loszek to cos tam bedziesz mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

moim zdaniech swinie to porażka,ceny niema,koncentratu drogie i tylko gnoj zostanie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Znajomy rolnik to juz nawet w garażu trzyma świnki i dosc duże dzierżawy płaci za ziemię klasy 5 tylko pytanie jak długo emeryci będą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

kolego na ceny to ty nie narzekaj bo takie to już dawno nie były jak teraz, tylko rób dobry towar to i kasa bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Ze swinmi zawsze bylo raz lepiej raz gorzej. My w ubieglym roku ostatnie sztuki sprzedalismy. Wole sprzedać zboże i czyste pieniądze. Jeszcze na większą skalę to może i ma sens, ale małemu się nie kalkuluje. W całej gminie może z 5osob zostalo co trzyma jeszcze świnie na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo się opłaca skoro za prosiaka chcą już prawie tyle co za tucznika nie dawno brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidko99    0

Nie wiem jak teraz ale 3 tygodnie temu za tucznika wołali 4,3 + vat a za maciory 4 + VAT :)

 

Edytowano przez Dawidko99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Czasy się zmieniają, dziś zamiast kupować dziesiątki ha ziemi po 50tys/ha i prosiaki w chorych cenach lepiej postawić ogromną chlewnię i iść w tucz kontraktowy. Znajomy w to wszedł i cały czas chwyta opuszczone chlewnie w okolicy dopóki właściciel nie zobaczy że się dorabia na nim i nie podniesie mu czynszu 5 razy  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle że to też ma krótkie nogi spożycie wieprzowiny będzie spadać a koszty rosną jak zostanie większość na kontraktach to będą tuczyć po 5z od sztuki a bank się o swoje upomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zaczęcie hodowli krów mamek rasy hereford. Zastanawiam się czy utrzymam się początkowo z 10 mamek? Czy bardziej opłaca się opasać cielaki, czy sprzedawać odsadki, czy może odchowywać jałówki i sprzedawać do dalszej hodowli? Czekam na wasze propozycje.  
    • Przez KrzysztofKrojniak
      Witam pytanie do rolników którzy mieli już kontrole wedle ASF. jak tam sprawa z siatkami na okna jaskółkami i wróblami. przecież są pod ochroną gniazd nie rozwale a co podczas kontroli. kujawsko pomorskie 
    • Przez gutfi888
      Czy opłaca się hodować 15 sztuk rasy limousine i sprzedawać je na ubuj?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj