Polecane posty

Radek9833    18

Witam wszystkich poszukuje nowego ciągnika 110km cena do 180tyś netto były to pomocnik na 80ha. Jego pracę rozrzutnik 8t prasa, kosiarka siewnik 3m, wał 6.20m ,włóka i transport. Proszę o odpowiedzi z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cash8791    3

może John Deere 5100 M 100 km albo Zetor Forterra 130

Edytowano przez cash8791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

Kolego Pomocnik to może NH albo DF bo do transportu to zetorek średni a jak z JD to nie wiem ale podobno też lubi paliwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

john deere 5100m odpada i zetor tak samo

 

Kolego Pomocnik to może NH albo DF bo do transportu to zetorek średni a jak z JD to nie wiem ale podobno też lubi paliwo ;)

jakiego df polecasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Może MF 5445 albo 5450 Dyna 4? Widzę jak ich słabszy brat (5410) lata spokojnie z takimi samymi maszynkami jak NH 5060 i wcale nie narzeka ze mu za ciężko, a skrzynia Dyna 4 do transportu raczej nie jest zła?

 

@Edycja: Tylko nie wiem czy nie przekroczy on budżetu.

Edytowano przez G_Siegien

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

No kolego osobiście mam zetorka ;). Sąsiad ma Agrotrona K 610 i sobie chwali, z tym że on chwali, ale jak zawoził złom na sprzedaż to z przyczepą pod góre redukcij nie było końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

Może MF 5445 albo 5450 Dyna 4? Widzę jak ich słabszy brat (5410) lata spokojnie z takimi samymi maszynkami jak NH 5060 i wcale nie narzeka ze mu za ciężko, a skrzynia Dyna 4 do transportu raczej nie jest zła?

 

@Edycja: Tylko nie wiem czy nie przekroczy on budżetu.

na dniach będzie się dzwonić do dilera może coś mają jeszcze na placu bo serii 5400 już nie ma

 

No kolego osobiście mam zetorka ;). Sąsiad ma Agrotrona K 610 i sobie chwali, z tym że on chwali, ale jak zawoził złom na sprzedaż to z przyczepą pod góre redukcij nie było końca :D

zetor się ceni za taką cenę można kupić lepszy ciągnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

A to przepraszam, nie wiedziałem że tej serii nie ma. Właściciel bardzo go sobie chwali więc i ja go poleciłem :)


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

Dlatego też zetora nie polecam :D w tej sytuacji coś z lżejszych oszczędniejszych tańszych ( no chociaż DF to chyba nie tańszy ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Kolego ja Ci polecam df agrofarma. Mam takiego co prawda wersje 85km ale ciagnik wart uwagi. Bardzo zwinny, dobra widoczność, spalanie też w normie w lekkiej pracy np. z turem ok 3l/mth. Jako pomocnika polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmtraczek
      witam chciałbym kupić ciągnik od 75 do może 82koni nie za drogi chciałbym żeby ktoś mi zaproponaował ciągnik i wypowiedział się na jego temat
      obecnie posiadam farmtraca 80 4WD
    • Przez Rolnik_Szuka
      Program, dzięki któremu dość dokładnie można się przyjrzeć konkretnemu modelowi traktora

      https://www.youtube.com/watch?v=MY8s-zLXEos Kubota
      https://www.youtube.com/watch?v=OC4i2Okeycw Zetor
      https://www.youtube.com/watch?v=3iYQ3XwXo_c Belarus
       
      Zobaczcie
       
       
    • Przez Zaczyn
      Tak jak w temacie, widział ktoś może taki lewarek zasilany pompą traktora? Jak to się profesjonalnie nazywa bo nic nie mogę znaleźć na ten temat?
    • Przez Blusik
      Witam
      Zakupie dokumenty lub ramę z dokumentami do traktora SAM.
      Jestem z Śląska 
      Kontakt PW
    • Przez Sitnepres
      Cześć. 
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do założenia sadu na 1,5h polu, które nie było uprawiane od 30lat . Miałem niby kupować jakiś traktor. Ale z tego względu, że zajmuję się przetwórstwem drewna mam do dyspozycji ładowarkę teleskopową JCB 530-70. Naszła mnie myśl, że może w jakiś sposób można doposażyć ją o tylni TUZ a może i nawet WOM.
      Przesyłam zdjęcie tyłu ładowarki.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj