Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon8

MTZ82 co moze byc w nim nie tak

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seweryn20    825

Bo tylne koła 30 cali. Takie były i w oryginale montowane. Ciągnie na nich jak diabli bo szerokie i niższe od 38 czy 34. deska nowego typu, pokrywa skrzyni biegów też.

Ciągnik wygląda ładnie, piasty przednie nowego typu. Fajna baza żeby zrobić z niego 100 konnego mtz-ta. Ja za swojego z 92 dałem 25 koła. Ale ogólnie trzeba być w realu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Osobiście oglądałem ten ciągnik. Jest totalnie dobity, biegi trzeba szukać po całej kabinie, polowe szosowe to przespawane bo już brakuje zakresu ruchu. Siedzenie zarwane, stacyjka nie odbija, chłodnica do wymiany luzy w przodzie podpora do wymiany, taśmy wom podejrzane. Brakuje klamek od okien, zawiązane na drut. Hydraulika leje jak z wiadra, człowiek chce zarobić na nim 8 tys (skąd wiem to na PW) ma go miesiąc. Nie ma przeglądu od 10 lat. Nie jest wart 20tys nawet. Co najważniejsze jeszcze śmierdzi farbą. Tylko silnik to bez zarzutu chodzi, bo dobrze zrobiony w zakładzie.

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

No jak z używanymi ciągnikami ,nowe to to nie jest ,to zawsze tak będzie ,kupić idealny to jak szukanie igły w stogu siana ,i czy w ogóle z lat 90 tych można idealne jeszcze trafić ? wątpie ,bo rzadko kto jesli takie posiada to sprzedaje .

 

Druga sprawa ,oprócz sinika który najgorszy nie był ,to reszta podzespołów pozastawiała wiele do życzenia ,co do wytrzymałości

 

A co do farby ,to dobrze pomalować ciągnik ,czyli zrobić to profesjonalnie nie jest sprawą ani prostą ani szybką ,więc każdy sobie za to liczy ,bo tam poklakać bez rozbierania i na brud to można niewielkim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Czyli sprawa się wyjaśniła. Zdjęcie ładne i na tym koniec.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Nie jest ladnie wcale pomalowany. Za ta cene powinni go odnowic mechanicznie, w sumie maja mechanika, takiego jak w PGR. Chyba jest tam zatrudniony na stale :D

Temat raczej do zamkniecia, szajs i tyle.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez anonim19
      Mam taki problem z wyciekiem płynu chłodniczego do oleju silnikowego wymieniłem uszczelkę pod głowica i nadal przedostaje się płyn do oleju. Może ktoś mi poradzi co może być tego przyczyna??
    • Przez rojkow
      Witam mam taki problem kupiłem ostatnio samozbierającą Claas Sprint 330S a mam przy swoim MTZ82 zaczep górny automatyczny i sie zaczął problem z podpięciem WOM od przyczepy, Chętnie bym zamienił ten zaczep co mam na normalny na bolec. A może ktoś się orientuje np od jakiego innego traktora by taki zaczep pasował nie wiem ( strzelam) C-330, C-360 itp ??

    • Przez 85Tomekkk
      Witam.zastanawiam się jak to by wyglądało zgranie opryskiwacza 1000 litrów plus z przodu ciągnika dodatkowy zbiornik 600 litrów,wszystko to mialo by wisieć na MTZ 82.Mój dylemat jest taki,jak to by przód traktora po prostu zniósł,głównie jak to by oś przednia odczuwała,czy by nie było problemów??????czy ktoś z was forumowiczów już coś takiego widział,albo słyszał?bardzo prosze o podpowiedzi:)dodam przykładowo że chce kupic opryskiwacz,zastanawiałem się nad pilmetem plusem 1600 litrów ,ciąganym,ale on kosztuje ponad 60tyś.a tak pomyślałem sobie żeby kupic opryskiwacz 1000litrów zawieszany,i doposarzyc ciągnik w przednią beczke 600 litrów.duzo taniej mnie by to kosztowało!!pozdrawiam
    • Przez kowal1108
      Witam wszystkich. Mam pytanie. Podczas jazdy do tyłu albo przodu moim mtz słychać jakieś trzaski, strzelanie szarpnięcie. Częściej się tak dzieje jak koła są skręcone chociaż nieraz tez na prostych. Nie wiem co to jest. Napęd jest wyłączony i wtedy też to jest. Mam takie wrażenie jakby któreś koło się na sekundę blokowało i puszczało. (Takie przeskoczenie jakby jakiś tryb omykał a potem nagle załapywał) Tak jakby hamulec na jednym kole trzymał i puszczał ale na pewno to nie jest hamulec. Czuć jakby tył ciągnika leciał delikatnie na boki. Zatrzęsie się. Nie mogę dojść skąd te trzaski. Miał ktoś taki przypadek. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez himen
      Witam!!!
      Mam mały problem z wyciekiem oleju przy napędzie koła.
      Jest tam jakiś uszczelniacz do wymiany, jaki olej tam się zalewa.
      Ja uzupełniłem zwykłym przekładniowym i od tamtej pory pojawił się wyciek.
      Dobrze że jeszcze nie wymieniłem opon bo nadają się już do wymiany.
      Co na to poradzicie: wymiana uszczelnienia , może zamiast oleju smar ?
      Liczę na pomoc za co z góry dzięki.
      A oto zdjęcie wycieku.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj