Skocz do zawartości
sebo1986

Kontener samowyładowczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebo1986    229

Panowie pomóżcie, mam okazje kupic takie kontenery, i chciałbym je sprzedać po 500 600 zł myślicie że warto? kupi ktoś ? do gospodarstwa myśle fajna sprawa, są używane w bd stanie z kółkami bodajże 1m3. jak myślicie?

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

lew908    208

To zależy do czego one mogą służyć i czy ma się je gdzie trzymac. W pierwszej chwili przeczytałem cene i się przeraziłem myslałem że chcesz je sprzedawać po 500 tyś :P

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

sebo1986    229

Służyć mogą do przewozu np: płodów rolnych czy innych, wystarczy dorobić zaczep na tuz i gotowe, albo jak ktoś ma maszt od wózka to też fajna sprawa, wielu rolników ma wózki widłowe a te kontenery są do nich przystosowane. Zł nie Tyś :D

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Wiadomość z agroFakt.pl

weronika    0

Te maja 0,5 m pojemności a te Twoje ile? 1 metr tak jak na początku było napisane?

sebo1986    229
(edytowany)

Chyba 1m3 jutro sprawdze, wiem że 160 kg waży jeden. moje pytanie jest bardziej w kierunku czy kupować je po nie dużej cenie i czy ktoś je później ode mnie kupi za kase z pierwszego posta ;)

Edytowano przez sebo1986

janusz20    105

Kiedyś ktos kupi, o ile naprawde ś aw dobrym stanie.

sebo1986    229

są w bdb stanie na moje oko w środku troche przyrdzewiałe 4 mieś stoją pod chmurką.

janusz20    105

Jak masz zapas gotówki to bierz, ale zapewne sie z nimi troche pobujasz, jak już bedziesz mieć to mozesz mi podesłać zdjecia.

sebo1986    229

pisze na nich 750 l czyli 0,75 m3 i na jednym pisze że z 2009roku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maria88
      Chciałam zapytać co sądzicie o firmie WWS-Polska?
      Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Może jakiś kurs inseminacyjny i własny kontener...
      Ale ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat tej firmy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.