kamilskoro

claas dominator 88s nawiewy(klimatyzacja)

Polecane posty

kamilskoro    0

Posiadam claasa dominator 88s który niestety nie posiada klimatyzacji,posiada za to bardzo mocne nawiewy dzieki którym podczas upału jest naprawde chłodno w kabinie gdy jest zamknięta. Lecz zastanawiam się czy można coś zrobic aby te nawiewy dawały jeszcze chłodniejsze powietrze.ma ktos jakies pomysły ? ; ) pokrywa dachu jest otwierana gdy się ją otworzy są tam 4 filtry do tych nawiewow i jest troszeczke miejsca podpowiem ;d próbowałem tam włożyć wkład chłodzący(zamarzniety płyn który długo nie odmarza w plastikowym opakowaniu) lecz raczej to nie dało zadnego lepszego efektu.moze dlatego ze włożyłem tylko 1 wkład.Ma ktoś jakiś pomysł? ;D

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Ciekły azot, to azot pierwiastkowy w stanie skroplonym. Jego temperatura to około -200 stopni a cena ok 2 zł za litr. W sam raz do chłodzenia w kabinie w gorące dni... :lol:

A tak na serio to większej głupoty to nie słyszałem... <_< Koleś rozwalił system

• Like 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez perrybonjour
      Witam,
      Siedzisko pneumatyczne w ciągniku Claas przestało działać, któregoś razu powietrze zeszło i nie dało się już napompować. Żadnej reakcji na przycisk. Co może być przyczyną usterki? 
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
    • Przez cheecko
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.