Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      poraz pierwszy nam takie coś sie zdążyło parę dni temu zdechł nam cielak mięsny(brąz) 4 miesięczny wszystko rozegrało sie w 15 min zaczął ryczeć potem piana i krew mu z nosa leciała a po chwili sie położył i było po nim . Jak weterynarz przyjechał zrobiliśmy mu mała sekcje nie był on nawet wzdęty ale miał takie dziwne serce gąbczaste miękki czy z was ktoś miał podobną sytuację i co to mogło być bo weterynarz stwierdził że to wada wrodzona........
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez Karczycho
      Posiadam w ciągłej sprzedaży odchowywane cielęta ras mięsnych oraz mieszanych w wadze od 60 kg do 110kg
      Ceny od 700zł do 1300zł

Cena cieląt uzależniona jest od wagi i aktualnej ceny rynkowej. Możliwość negocjacji i indywidualnego ustalenia końcowej kwoty sprzedaży. Przy zakupie większej ilości rabat.

Możliwość dowozu zwierząt do klienta
      Dane kontaktowe
      Ostrzeszów
      tel 607173983

• Przez mf3125
      Mam taki mały dylemat wszędzie szukałem jakiejś nowinki na temat przewozu zwierząt i nigdzie nic nie znalazłem. Apropo posiadam własną dość dużą przyczepkę samochodową meszkam w wielkopolsce i cięzko jest tu nabyć cielęta prosto od rolnika prędzej od handlarza, więc chciałbym się udać na podlasie gdyż taqm tego bardzo dużo. I chciałbym się dowiedzieć jakie muszę spełnić wymagania by przewozić cielęta. Gdyż jedni mówią że można inni zaś że nie i w końcu jak to wygląda???
    • Przez tractor560
      Witam Nurtuje mnie pytanie od jakiego wieku dajecie kiszonkę z traw cielętom???? Mam 3 cielaki dwa mają 4 miesiące a jedno ponad 3 Ładne i tłuste te dwa mogą mieć ze 130 kg a mniejsze ponad 100 ( cielaki HO ale wyglądają jak typ mięsny )