Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rolnik99wlkp

zetor 6211 podnosnik pilne

Polecane posty

witam mam zetora 6211 i podnosi tylko do polowy na tłoku są wycieki planyje usczelnic ale czy to cos pomoze pilne zetor rok88

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale puste cięgła podnosi do połowy czy pod dużym obciążeniem???

Ja na twoim miescu nie dawał bym nowych uszczelek tylko kupił nowy tłok z tuleją i uszczelkami, jak dasz nowe uszczelki na stary tłok to ci je znowu wywali.

Ja w c 360 wymieniłem pompę hydraułliczą od zetora 7211 wzmacnianą udźwig 2400 kg, kupiłem nowy tłok z tuleją i uszczelkami, nowy rozdzielacz i mam 3 rok spokój a c 360 chodzi z agregatem!

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    172

wyglada na to ze cos z dzwigniami sterujacymi albo rozdzielaczem sie dzieje, nie ruszales ogranicznika w rozdzielaczu albo nie spadly gdzies prowadnice dzwigienek.

tlok tu raczej nie ma nic do tego a tym bardzie jego wymiana nie pomoze.

a jak widzisz ze tlok podnosi do polowy ?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

sebe1033    99

to ci pomocniczy cieknie ?

Jak do końca nie podnosi to sprawdź czy dźwigienka od podnoszenia się nie blokuje, tam przy obudowie płytka co są w niej śruby ze sprężynkami ma regulację na jedną śrubkę na klucz 17 i mogło się popuścić

jacus    172

opisz dokladnie co sie stalo, czy cos naprawiales czy samo z siebie sie zepsulo-bo tak to nie wiem dokladnie co ci doradzic.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jack44
      Witam , Mam taki problem z Zetorem 10641 z roku 000. problem z włączaniem biegów i używania reduktora, kiedy podnośnik jest w dolnym położeniu to biegi włączam dwoma  palcami kiedy podnośnik podniesie maszynę do góry to biegi wchodzą jak bym co przepychał po gumie, Oczywiście wiem ze jedno z drugim teoretycznie nie ma związku , ale takie objawy zauważyłem, Może ktoś już z tym się spotkał  co może być przyczyną . Jak zwykle liczę na wasze sugestie , Pozdrawiam JACK 
    • Przez Krystian7745
      Witam mam problem z zetorem 7745 jest on z rewersem problem polega na tym ze z biegu neutralnego(luzu) gdy chce włączyć wsteczny to ciagnik stoi w miejscu i jest bardzo mocny zgrzyt do przodu jedzie bez problemu i tak jest na każdym biegu. Podpowie ktos co może byc za przyczyna ? z góry dziekuję 
    • Przez Axd529
      Dziś podczas orki podniósł mi się podnośnik i nie opada,a pompa działa tak słychać po głosie. Teraz pytanie chciałem zdjąć plecak podnośnika odkęciłem śruby ale nie mogę go zdjąć jakby coś go blokowało(trzymało). Czy ktoś z was miał taką awarię? Jak zdjąć ten plecak?
    • Przez Lesiu19911
      Witam.Po regeneracji rozdzielacza podnosnika i tloka, chce wymienic filtry oleju skrzyni biegow i olej i nie wiem jakie sa oznaczenia tych filtrow.
      W miejscu nr 1 sa 2 metalowe wklady siatkowe. To sa filtry od oleju tloczonego na podnosnik?
      W miejscu nr 2 byl puszkowy filtr skrecony. Od czego on jest?? Rozkrecilem go i w srodu byl krązek magnesowy i parenascie sztuk takich malych krązkow z siatka. W katalogu czesci nie moge znalesc tych czesci. 

• Przez AgroDamian7211
      witam. Słyszałem o możliwości zamontowania prędkościomierza w ciągniku za pomocą zwykłego licznika rowerowego. Widziałem na filmie na YT jak gościu w c360 zamontował na przednim kole i dokładnie mu pokazywało. Chciałem się dowiedzieć jak to zamontować w którym miejscu tak aby pomiar był rzeczywisty.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.