Skocz do zawartości
rolnik99wlkp

zetor 6211 podnosnik pilne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam mam zetora 6211 i podnosi tylko do polowy na tłoku są wycieki planyje usczelnic ale czy to cos pomoze pilne zetor rok88

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale puste cięgła podnosi do połowy czy pod dużym obciążeniem???

Ja na twoim miescu nie dawał bym nowych uszczelek tylko kupił nowy tłok z tuleją i uszczelkami, jak dasz nowe uszczelki na stary tłok to ci je znowu wywali.

Ja w c 360 wymieniłem pompę hydraułliczą od zetora 7211 wzmacnianą udźwig 2400 kg, kupiłem nowy tłok z tuleją i uszczelkami, nowy rozdzielacz i mam 3 rok spokój a c 360 chodzi z agregatem!

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    107

wyglada na to ze cos z dzwigniami sterujacymi albo rozdzielaczem sie dzieje, nie ruszales ogranicznika w rozdzielaczu albo nie spadly gdzies prowadnice dzwigienek.

tlok tu raczej nie ma nic do tego a tym bardzie jego wymiana nie pomoze.

a jak widzisz ze tlok podnosi do polowy ?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

sebe1033    64

to ci pomocniczy cieknie ?

Jak do końca nie podnosi to sprawdź czy dźwigienka od podnoszenia się nie blokuje, tam przy obudowie płytka co są w niej śruby ze sprężynkami ma regulację na jedną śrubkę na klucz 17 i mogło się popuścić

jacus    107

opisz dokladnie co sie stalo, czy cos naprawiales czy samo z siebie sie zepsulo-bo tak to nie wiem dokladnie co ci doradzic.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez maxifarmer
      zakupiłem nie dawno mf-a 6180 i mam z nim kilka problemów otóż:
      -rewers elektrohydrauliczny nie przełącza się prwidłowo tzn, raz wejdzie a raz
      -podnośnik się zacina
      -czasem trace wspomaganie
      -często mróga kontrolka od ciśnienia oleju i jednocześnie włącza się kontrolka usterki właśnie przy przełączaniu rewersem
      nie wiem co może być przyczyną tych usterek, zaobserwowałem również to że te usterki zaczynają się dziadz dopiero po kilku minutach pracy dopuki ciągnik się nie nagrzeje to wszystko działa poprawnie
      mam kilka chipotez a mianowicie, może to być wina oleju w skrzyni (skrzynia zalana jest Agrolem ponieważ z takim olejem był zalany i przy wymianie zalałem takim samym), lub może filtrów,
      nie sądzę aby była to kwestia elektroniki ponieważ te objawy raczej związane są z olejem
      proszę wypowiadajcie się
    • Przez mesomorph
      Witam.
      Mam problem, nie podnosi mi do konca, silownik nie wychodzi na maxa, jedynie jak nacisne przycisk ten na zewnatrz to wtedy jest ok... co moglo sie zepsuc?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję