Skocz do zawartości

Polecane posty

Wykręcić elektrozawór razem z cewką,podłączyć akumulator i sprawdzić czy przesuwka zaworu reaguje w momencie podania prądu.Ewentualnie podłączyć samą cewkę i sprawdzić ja wkładając śrubę w środek cewki czy w momencie podania prądu zostanie ona przyciągnięta.

Wiadomość z agroFakt.pl

witek88    0

Da się, ale trzeba mieć specjalny klucz, ewe samemu go sobie dorobić.

Jak go dobrze wyczyścisz bez rozbierania to też zacznie działać.

witek88    0

Z tego co pamiętam to wykręca się końcówkę w którym są otwory i te oringi

witek88    0

Dawno temu to rozbierałem, ale chyba prwy, jak by był lewy to bym zapamiętał że coś tam jest nie tak :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gal
      Witam. Posiadam mf 3065 ostatnio jak jechałem asfaltem z pustą przyczepą zauważyłem, że na 4 biegu i włączonym (nie wiem jak się to fachowo nazywa) dodatkowym elektronicznym biegiem, u mnie jest to zielony przycisk z prawej strony, puszcza czarny dym niezależnie od obrotów silnika. Dodam jeszcze, że nie dawno wymieniałem filtr powietrza a ostatnio zaczeła mi mrygać od niego kontrolka, a z ręcznej pompki zaczyna mi przeciekać paliwo. Jaka może być przyczyna takiego koloru spalin? Z góry dzięki za zainteresowanie.
    • Przez johnyrs
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem forum (od dawna czytam ale pierwszy raz pisze) posiadam kombajn Case cf80. W zeszłym sezonie powoli podnosił heder ale w tym roku bardzo bardzo powoli ok 1 min od ziemi do full . Zacząłem szukać przyczyny i doszedłem do rozdzielacza i elektrozaworów. Nie wiem jak sprawdzić czy dobry. Ale w momencie podnoszenia ściągnąłem przewód z jednego z elektrozaworów i założyłem z powrotem i w tym momencie heder zaczął się podnosić z bardzo dużą prędkością ale nie dało się go zatrzymać, musiałem zgasić kombajn. Natomiast gdy ściągnę ten przewód i naciskam w górę to heder opada dlatego sądzę że wina jest gdzieś tutaj, ale co?
      Czy elektromagnes? Czy sterowanie jakieś? Proszę o pomoc .

Pozdrawiam - debiutant
    • Przez BobsMF
      Witam, mam pytanie czym się objawia w pracy z pługiem obrotowym uszkodzony czujnik siły ciągu, czyli ten bolec dolny cięgła w MF 3065.
    • Przez danny82
      Panowie
      jak włączany jest przedni napęd w zetorze 9540. elektrozawór otwiera się i puszcza powietrze na przystawke przedniego napedu?? Pytam gdyż z obcietej rurki wychodzcej z elektrozaworu, podczas uzywania przodu kapie olej, Najprawdopodobniej przekładniowy. Czyżby jakiś uszczelniacz w przystawce ??
    • Przez daroslaw65206520
      JAK PODŁĄCZYĆ TURA PROSTO W HYDRAULIKĘ W MF 3065 PROSZĘ O POMOC

Wyłącz caps lock.