Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam!
      Mam pytanie..
      Mógłby ktoś z Was zaproponować wzór umowy kupna sprzedaży cielaków ?? Zastanawiam się czy ująć nr poszczególnych sztuk no i nr gospodarstw i dane no wiecie żeby później w razie jakiego nie daj Boże przekrętu koleś nie mógł się wymigać.. Szukalam na necie ale nic ciekawego nie znalazłam
    • Przez kuba18l
      Witam zastanawiam się nad kupnem fendta z serii 800 ponieważ reno 145.14 już sie kończy otóż przy oglądaniu na co zwrócić uwagę jak go sprawdzić u sprzedawcy i czym się różni ten z lat do 2000 z jednym kominem w masce a ten po 2000 roku obok kabiny . pozdrawiam
    • Przez deere2140
      Witam.
      Jestem zainteresowany tym ciągnikiem , na co zwracać uwagę przy kupnie i proszę jakieś opinie o tym ciągniku .
    • Przez kierasek16
      Witam jestem przed wyborem nowego rozsiewacza który wybrać:

-Bogballe L1 plus 

-Kverneland EL  

- a moze cos innego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.