Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez lukio1414
      Tak jak w temacie
      Witam. Mam kilka pytań. Chcę zakupić taki pług do zetora 5340. jak z wydajnością pracy?
      Czy ten pług jest lekki do ciąganie czy cięzki?
      Jak z wytrzymałością?

Pług posiada :
      -kroje talerzowe 
      -płynny obrót na dwa węże 
      -zakres regulacji od 30-45cm na skibę 
      -regulacje pierwszej skiby 
      -regulacje kąta orki
      -odstęp między korpusami 85cm
      -przedpłużki 
      -zabezpieczenia kołkowo-śrubowe

Do orania 15ha rocznie.
      Proszę o jakieś opinnie 
      cena 8tyś

• Przez Bartek047
      Witam .
      pragnę się dowiedzieć jaką macie opinie z własnego doświadczenia na temat  pras które wymieniłem wyzej.
      zbyt mało o nich wiem dlatego posiłkuje się tutaj, piszcie o wadach, zaletach o wszystkim co będę mógł brać  pod uwaga w momencie kupna NOWEJ prasy
    • Przez Patryczek96
      Poszukuje osoby która mogłaby siać dla mnie koper ogrodowy, zapewniam odbiór na terenie pow. Kłobuckiego (w cenie), stała cenę, płace od ręki. Uprawa kopru nie należy do trudnych, dla osób bez doświadczenia zapewniam wskazówki uprawy (jestem w stanie przyjechać i ocenić stan uprawy oraz doradzić w razie problemów) , po konsultacji ustalam termin, odmianę (zapewniam opryski oraz nasiona) i areał siewu. przy dobrej agrotechnice oraz nawadnianiu realny plon wynosi od 10-20 ton/ha, przy nakładzie ok 3000zł/ha. Osoby zainteresowane proszę o prywatna wiadomość. Dla osób zainteresowanych z poza okolic pow. Kłobuckiego  proszę o kontakt. Cena do uzgodnienia na PW, na pewno się jakoś dogadamy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.