banan575

Zabawa SHOW AGROFOTOWICZEK.

Polecane posty

andrzej2110    535

Gdzie jest moderator!!!!

Ten temat jest do zamknięcia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale ogladac d..... na AF i wybierac misske to pierwszy linki rozsylales a potem sie zaliles ze zbombardowalam wam pomysl

 

A tak zapytam. Czy Ty wogole rozumiesz to co czytasz a potem piszesz????

 

Bo jak mozna pisac ze cos jest BEZSENSOWNE jak wogole nie wie sie co to mialo byc.

 

Bo ja tego nie rozumiem

 

Żeby oglądać d... nie muszę liczyć na Ciebie , ani na nikogo z AF , pomysł uważałem za dobry [nadal uważam ]- w przeciwieństwie do Twojego - , to go poparłem

Żaliłem? napisałem jak było , linki podałem bo temat nowy i chciałem ułatwić znalezienie .

Co do tego co Ty piszesz,o tym swoim pomyśle wspaniałym , to już pisałem że nie rozumiem i wątpię czy ktoś rozumiał :D:P , łącznie z Tobą :D

Nie chcę się kłócić więc daruj sobie ,sama widzisz po zainteresowaniu że to niewypał :P pozdrawiam


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale ogladac d..... na AF i wybierac misske to pierwszy linki rozsylales a potem sie zaliles ze zbombardowalam wam pomysl

 

 

W tym pomyśle nie chodziło o oglądanie czyjejś d...., Koleżanka się pewnie przestraszyła że będzie musiała coś pokazać? :P no to się chyba nie zrozumieliśmy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wczesniej pisalam ze Wy panowie nie mozecie wiedziec o co chodzi. Im mniej wiecie tym lepiej. Przynajmniej gimbaza az tak nie krytykuje bo nie wie o co chodzi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Oglądał ktoś z was dzisiejsze wiadomości w południe ? Był artykuł o zabawie dla świn jeżeli jakiś rolnik nie będzie miał "zabawek" dla trzody to można stracić dopłaty co o tym sądzicie ?
    • Przez eti1997
      Kto się wybiera do Kąkolewa na tą imprezę ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej imprezy i czy wgl warto za każdym razem dowiaduje się coś nowego z tej imprezy na temat zakiszania zielonek itd. Trochę maszyn również kupiłem przez tą imprezę i nie narzekam Wystawcy mili i zawsze coś doradzą czy to z kupnem ciągnika czy innej maszyny
    • Przez DoradcaFinansowy5
      Witam,
       
      Chciałbym zacząć zabawę, która pozwoliłaby uświadomić kilka rzeczy: Ile chciałbym dostać na emeryturze, a ile rzeczywiście dostanę z prognoz?
       
       
      Z czasem dopiszę kolejne reguły zainteresowanych prosiłbym o wpisy
    • Przez kurczak12435
      Witam, planuje w tym roku w końcu wybrać się na Agro Show w Bednarach, ale do przejechania mam blisko 600 km także już teraz poszukuje jakiegoś noclegu w okolicach. Na stronie wystawy są informacje o hotelach ale nic sensownego nie znalazłem także może wy mi doradzicie. Czy może ma ktoś jakiś hotel lub agroturystyke do polecenia tak do 50 kilometrów od wystawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj