banan575

Zabawa SHOW AGROFOTOWICZEK.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

@Mariuszku mowilam Ci ze zeby cos zrobic to trzeba to zrobic perfekcyjnie i do konca .

 

I ktos za to odpowiedzialnosc musi wziazc. :D A odpowiedzialnosc za wreczenie nagrody wezmie @Wesoly Romek. :rolleyes:

 

Sam sie wpraszal i chcial wreczac, wiec ja mu tej przyjemnosci nie bede odbierac. :lol:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario16617    1

mowilam Ci ze zeby cos zrobic to trzeba to zrobic perfekcyjnie i do konca .

 

I ktos za to odpowiedzialnosc musi wziazc. :D :lol:

Dokładnie a nikt tego lepiej nie poprowadzi niż ty bananku:-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Czy komplet agrofotoforumowiczek został uzbierany? Czy agrofotoforumowicze mogą już spodziewać sie ataku klonów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kochany @WesolyRomciu a zebys nie byl zestresowany wreczaniem glownej nagrody to napisze jak to sie odbedzie :D

 

Zawodniczka ktora wygra zabawe zostanie pionformowana o upominku i co jest upominkiem ale co w srodku jest to nie bedzie wiedziala dopuki Ty Jej nie wreczysz.

 

Zawodniczka wybierze jedna z 3 opcji dostarczenia upominku, bedzie to.

 

a ) wysylka poczta

b ) wysylka kurierem DPD

c ) odbior osobisty od bananki

 

I Ty @WesolyRomciu bedziesz musial wybrac ktora opcje wybrala zawodniczka, :D Jezeli trafisz to zawodniczka bedzie usmiechnieta i radosna :P jezeli nie to bedzie smutna ze Lzami :unsure: Bedziesz mial 48h do zastanowienia sie :D i wreczyc :lol:

 

Gwarantuje Ci @WesolyRomciu ze pol AF bedzie Twoje wreczanie ogladac i smiac sie pod nosem czy wreczysz czy oszukasz. :lol:

 

Jako TY jedyny dostapîles tego zaszczytu. Chciales wreszac wiec Ja nie odmawiam :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lech04tr    1

no no coraz ciekawiej się zapowiada ale jakieś zdjęcia tych MISS zawodniczek będą jakieś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Koleżanko @banan575 jak tam zainteresowanie płci pięknej konkursem?Kiedy rozpoczęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kiedy rozpoczecie?? Jak wszystko zgram do kupy, stworze zaufanie miedzy zawodniczkami a to jest najwazniejsze. Bez tego nie ruszam.

 

Jak wszystko bedzie juz zapiete, zglosze sie do administracji przedstawie projekt i poprosze o pozwolenie stworzenia zabawy

 

Co Wam moge powiedziec to Wam mowie.

 

 

No ale chyba pomysl wreczania nagrody prze @WesolegoRomka Wam sie podoba :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Widzę że temat umarł śmiercią naturalną ........

Nic dziwnego od początku był ciężko chory :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Miałem właśnie zapytać co i jak z tym konkursem. "Igrzysk i chleba!!!" Chleb każdy sobie może kupić, pytam więc gdzie są te igrzyska?


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No nie bedzie zabawy. byli sponsorzy, czyli dwie firmy co fundowaly nagrody. Trzecia firma tez sie zglosila z nagrodami

 

Nagroda glowna to bylo to. Wekeend w SPA dla dwojga

 

http://www.wyspazdro...droz/1,166,8981

 

Dla pozostalych zawodniczek upominki. Mozliwe ze dla kazdej kosmetyki

 

Ja miala stworzyc zabawe taka zeby ludzie w ciemno sie zglosili (zadna nic by nie stracila) no ale chyba to prawda ze dmuchaja chuchaja na zimne.

 

No ale jak wspominalam nikogo nie mozna zmusic nagroda.

 

 

Jezeli by wygrala zawodniczka z kujawskiego to SPA miala byc w Jej regionie jezeli z warminskiego to SPA na mazurach.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak już pisałem, zaczęte to wszystko od du..py strony :P ,nikt nie wie o co chodzi , zero konkretów , zasady dla nikogo niejasne , dziecinada po prostu :D i dlatego brak chętnych .

Bez urazy ale nie nadajesz się do tego @banan :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Sorry, ale co Ty taki pewny swego? Może i gdzieś tam był jakiś błąd w bananowym pomyśle, ale to prędzej dziewczyny zachęcane do wzięcia udziału wiedzą, bo im na pewno lepiej wytłumaczono zasady. My dostaliśmy tylko zarys konkursu. Błąd może był tylko taki, że nie było jakiejkolwiek dyskusji i propozycji, żeby ten konkurs dopracować. Jak wiesz jak zorganizować lepszy konkurs to pisz co i jak. Zaraz przedyskutujemy. ;) Jak to ma ręce i nogi to może banan odstąpi Ci tych sponsorów.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tak @Romciu wlasnie Ciebie wybralam na tego co bedzie wreczac nagrode. Ja juz dopilnuje ze cale AF bedzie na Ciebie patrzyc jak wreczasz nagrode. Ty jako jedyny dostales ta mozliwosc :D

 

A czy TY sprawisz zawodniczce usmiech i radosc na twarzy czy smutek i lzy to juz od Ciebie bedzie zalezalo. Bedziesz mial 48H na wreczenie glownej nagrody.

 

To wlasnie bedzie ceremonia wreczenia nagrody i to wlasnie bedzie ten SHOW.

 

Czy @wesolyromek wreczy nagrode czy oszuka zawodniczke i nie wreczy.

 

 

Chcesz sie dowiedziec wiecej to napisz. :D

Wy chlopy nie mozecie wiedziec o co chodzi w tej zabawie, a zawodniczki nie moga wiedziec co jest upominkiem.

 

A te wspomniane KLONY to jest zabezpieczenie przeciwko gimbazy. A to beda robic tylko wytypowane AGROFOTOWICZKI

 

Nikt nic nie bedzie wiedzial o co chodzi tylko dziewczyny bedace w tej zabawie. A Wy panowie bedziecie tylko oceniac to co zrobily zawodniczki.

Bo to bedzie zabawa tylko dla dziewczyn,

 

Ktora zawodniczka wygra zabawe bedzie zalezalo tylko od innych zawodniczek. Nie od Was panowie tylko od zawodniczek. :D

 

Ja nie bede mogla brac udzialu jako zawodniczka, tylko jako klon i wszystkiego pilnowac, :rolleyes:

 

Rozumiesz coś z tego @Tworkowiak? Bo ja szczerze mówiąc nic ,

wszystko zależy od zawodniczek , która wygra też ,

To po co brać udział w tym konkursie? żeby pomóc kom€s wygrać? w dodatku nie wiadomo co ?

Przede wszystkim zasady powinny być jasne od startu i trzeba co nieco uzgodnić z administracją , a nie tak że zasad nikt nie rozumie , nie wiadomo jaka będzie nagroda , nie wiadomo nawet kto ma być kim w tym konkursie ., no i do czego tam potrzebna cała reszta oprócz zawodniczek? skoro od nich i tak nic nie zależy


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak już pisałem, zaczęte to wszystko od du..py strony :P ,nikt nie wie o co chodzi , zero konkretów , zasady dla nikogo niejasne , dziecinada po prostu :D i dlatego brak chętnych .

Bez urazy ale nie nadajesz się do tego @banan :P

 

Wszystko bylo dobrze zaczete.

 

Pierwsza byla zasada znalezc 10 odwaznych otwartych dziewczyn.

 

A ze 10 nie znalazlam wiec nic nie robie. Te zawodniczki co sie zglosily to znaly zasady i kazda wiedziala co jest glowna nagroda

 

 

@Mariuszku powiem Ci tak.

 

Jezeli nie rozumiesz bez tlumaczenia, to znaczy, ze nie zrozumiesz, chocbym Ci nie wiem ile tlumaczyla


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wszystko zależy od zawodniczek , która wygra też ,

To po co brać udział w tym konkursie? żeby pomóc kom€s wygrać? w dodatku nie wiadomo co ?

 

 

To byla jedna z zasad zabawy (wczesniej pisalam ze to zabawa tylko dla dziewczyn) Zadna do konca by nie wiedziala kto wygra bo to od drugiej by zalezalo.

 

I tu bylo kolejne zabezpieczenie, bo jakbys @Mariuszku wyskoczyl publicznie ze jest oszustwo, to ja bym publicznie opublikowala kto na zawodniczke (zwyciezczynie) glosowal, czyli ktora zawodniczka jaki oddala na nia glo (czyli ilosc pkt).

 

Proste jak but.

 

 

Ponownie @Mariuszku zadam Ci pytanie.

 

Publicznie na forum napisales ze UKRADLAM WAM POMYSL wiec odpowiedz tu wszystkim na czym ta zabawa polegala.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czlowieku tak sie bulwersujesz jakby co najmniej twoja zona miala w niej uczestniczyc i zostala oszukana

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

To nie zabawa na wieś i rolnicze forum tylko jakiś cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Taa rolnicze forum jest od wrzucania patentów na to Jak nie wpaść w poślizg kierując taczką załadowaną gnojem...

Właśnie, że pomysł był bardzo dobry i mi się bardzo spodobał


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

czlowieku tak sie bulwersujesz jakby co najmniej twoja zona miala w niej uczestniczyc i zostala oszukana

 

Bez obawy moja żona nie chciałaby wziąć udziału, w czymś tak bezsensownym :D:P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale ogladac d..... na AF i wybierac misske to pierwszy linki rozsylales a potem sie zaliles ze zbombardowalam wam pomysl

 

A tak zapytam. Czy Ty wogole rozumiesz to co czytasz a potem piszesz????

 

Bo jak mozna pisac ze cos jest BEZSENSOWNE jak wogole nie wie sie co to mialo byc.

 

Bo ja tego nie rozumiem


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Oglądał ktoś z was dzisiejsze wiadomości w południe ? Był artykuł o zabawie dla świn jeżeli jakiś rolnik nie będzie miał "zabawek" dla trzody to można stracić dopłaty co o tym sądzicie ?
    • Przez eti1997
      Kto się wybiera do Kąkolewa na tą imprezę ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej imprezy i czy wgl warto za każdym razem dowiaduje się coś nowego z tej imprezy na temat zakiszania zielonek itd. Trochę maszyn również kupiłem przez tą imprezę i nie narzekam Wystawcy mili i zawsze coś doradzą czy to z kupnem ciągnika czy innej maszyny
    • Przez DoradcaFinansowy5
      Witam,
       
      Chciałbym zacząć zabawę, która pozwoliłaby uświadomić kilka rzeczy: Ile chciałbym dostać na emeryturze, a ile rzeczywiście dostanę z prognoz?
       
       
      Z czasem dopiszę kolejne reguły zainteresowanych prosiłbym o wpisy
    • Przez kurczak12435
      Witam, planuje w tym roku w końcu wybrać się na Agro Show w Bednarach, ale do przejechania mam blisko 600 km także już teraz poszukuje jakiegoś noclegu w okolicach. Na stronie wystawy są informacje o hotelach ale nic sensownego nie znalazłem także może wy mi doradzicie. Czy może ma ktoś jakiś hotel lub agroturystyke do polecenia tak do 50 kilometrów od wystawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj